Dzisiaj jest czwartek 5 sierpnia 2021, imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15230) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 17oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

Kazimierz Biskupi. Dodatkowe miejsca w żłobku dzięki WRPO. Mamy mogą wrócić do pracy

Materiał promocyjny

Dodano: 24.05.2021 11:05

Dziesięć nowych miejsc w żłobku w Kazimierzu Biskupim udało się utworzyć dzięki dofinansowaniu z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

– Cieszymy się, że kolejne mamy z terenu naszej gminy mogły spokojnie wrócić do pracy

– mówi Wioletta Falkowska, dyrektor żłobka.

Stworzenie nowej grupy było możliwe dzięki dofinansowaniu z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 poddziałanie 6.4.1 Wsparcie aktywności zawodowej osób wyłączonych z rynku pracy z powodu opieki nad małymi dziećmi. Gmina Kazimierz Biskupi otrzymała na ten cel wsparcie w wysokości 460 230,03 złotych, a wartość tego projektu wynosi 541 447,10 złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na stworzenie dodatkowej grupy żłobkowej oraz zapewnienie jej bieżącego funkcjonowania na dwa lata.

– Po raz kolejny stanęliśmy na wysokości zadania i wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszego społeczeństwa. Bardzo się cieszę, że dziesięć mam mogło spokojnie wrócić do pracy. Dzięki dofinansowaniu nasz żłobek zmienia się na lepsze. I udało nam się uszczuplić trochę grupę oczekujących maluszków

– wyjaśnia Wioletta Falkowska.

Warto wspomnieć, że jest to już trzecie dofinansowanie, które otrzymał żłobek w Kazimierzu Biskupim. To ponad 2 miliony złotych. Całość dofinansowań to ponad 2 miliony złotych.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kazimierz biskupi,   inwestycje,   dzieci,   żłobekNAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.