LM.plWiadomościPogrom Aluminium w Tychach

Pogrom Aluminium w Tychach

Aż 0:4 przegrało na wyjeździe Aluminum Konin pierwszy barażowy mecz o awans do II ligi piłki nożnej z GKS Tychy ’71.
Aż 0:4 przegrało na wyjeździe Aluminum Konin pierwszy barażowy mecz o awans do nowej II ligi piłki nożnej z GKS Tychy ’71. Przez całe 90 minut przeciwnicy koninian mieli wyraźną przewagę, choć nasi zawodnicy kilkakrotnie groźnie kontratakowali.

Pierwszą bramkę zdobył w 32. minucie Michał Słonina z GKS i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie wciąż wydawało się, ze wszystko jest jeszcze możliwe, nawet po drugim golu tyszan strzelonym w 55. minucie przez Mateusza Wróbla. Odebrał ją naszym kibicom 16 minut później następny celny strzał tego zawodnika. Na dziesięć minut przed końcem meczu dobił koninian Tomasz Kasprzyk ustalając wynik spotkania na 4:0 dla gospodarzy.

Mimo druzgocącej porażki wciąż jeszcze są kibice wierzący, że w spotkaniu rewanżowym, które odbędzie się w środę 18 czerwca w Koninie (początek o godzinie 17.00), nasi piłkarze odrobią te straty i awansują do drugiej ligi.