Dzisiaj jest poniedziałek 26 lipca 2021, imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16179) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Do godz. 9.00 burze z gradem. Opady deszczu do 40 mm, porywy wiatru do 80 km/h.

Polecamy:

Kościelec: Nowe drogi i boiska

Dodano: 31.12.2009 08:32
Źródło: LM.pl
Ponad 13 milionów złotych wyniesie budżet Kościelca na 2010 rok. Z tego na inwestycje radni przeznaczyli prawie milion dziewięćset tysięcy złotych. Najważniejsze z nich to budowa dwóch boisk w Kościelcu i Dobrowie. Powstaną także nowe drogi w Ruszkowie, Staszkowie i Dobrowie.

Radni przyjęli budżet prawie jednogłośnie, za głosowało 13 radnych, 2 wstrzymało się od głosu

Podsumowując rok 2009 Anna Strapagiel powiedziała, że najważniejszą inwestycją było wybudowanie kanalizacji w miejscowości Mariampol za 2 mln 700 tys. zł Z kolei mieszkańcy najbardziej zadowoleni są z nowych dróg asfaltowych, które powstały w Straszkowie, Policach Średnich i Dobrowie.

  • Kościelec: Nowe drogi i boiska

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kościelec,   nowe drogi,   droga,   boiskoDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

boisko w kościelcu juz jest otwarte orlik przy zespole szkół rolniczych i żadna to zasługa "sławnej"ze spraw sądowych wójt, jest ona bardzo dobrze postrzegana przez autorów tego portalu, ciekawe to bardzo czemu!!!
Dodano: 24.06.2011 14:40    Przez: ~kolkaa

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.