Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPies nie przeżył

Pies nie przeżył

Dodano: , Żródło: LM.pl
Pies nie przeżył
Suczka, która została w bestialski sposób potraktowana przez swojego właściciela nie przeżyła dzisiejszej nocy. Pies zdechł o 3 nad ranem. Mimo natychmiastowej operacji i doskonałej opieki organizm zwierzęcia nie poradził sobie.
Suczka, która została w bestialski sposób potraktowana przez swojego właściciela, nie przeżyła dzisiejszej nocy. Pies zdechł o 3 nad ranem. Mimo natychmiastowej operacji i doskonałej opieki, organizm zwierzęcia nie poradził sobie.

Przypomnijmy: suczka najpierw wpadła pod pociąg a później, poraniona, zakrwawiona, z wyrwaną łapą została przywiązana do konstrukcji pod wiaduktem Briańskim w Koninie. Znalazł ją przypadkowy przechodzień. Zwierzę zostało zoperowane i wszystko wskazywało na to, że będzie dobrze. Jednak obrażenia były tak duże, że pies nie przeżył.

W ten wyjątkowo bestialski sposób potraktował amstafkę jej właściciel. Apelujemy o pomoc w jego odnalezieniu. Powinien ponieść surową karę za cierpienie, jakie sprawił własnemu psu.

Wszystkie osoby, które wiedzą cokolwiek o tym psie lub jego właścicielu, proszone są o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie (tel. 63 243-80-38) lub Komendą Miejską Policji.

Pies nie przeżył
Pies nie przeżył
Czytaj więcej na temat:wideo, video, pies
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole