Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17795) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Przykona: Milionowa inwestycja gotowa

Dodano: 24.07.2011 15:27
Źródło: terazTurek.pl

Zakończył się już remont drogi gminnej na odcinku od Posoki do Ewinowa (gmina Przykona). Inwestycja kosztowała ponad dwa miliony złotych.

Remontu zapewne nie udałoby się wykonać, gdyby nie skuteczność gminy w pozyskiwaniu unijnych funduszy. Całkowita wartość projektu wynosiła bowiem ponad 2,2 miliona złotych, ale ponad milion z tej kwoty pozyskano z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Oprócz inwestycji drogowych gmina zagospodarowuje także tereny rekreacyjne nad zbiornikiem wdonym i w tym przypadku również korzysta z unijnych dotacji pochodzących z Europejskiego Funduszu Rolnego .

  • Przykona: Milionowa inwestycja gotowa

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Przykona,   Posoka,   EwinówDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

przynajmniej się coś dzieje, a co zazdrościsz? ze w Waszym Koninie sie nic nie dzieje? siedzisz w tych blokach i widok masz na drzewa, na psy srające w piaskownice, czasem jakiś festyn sie odbędzie w Hiperce , teraz masz trochę rozrywki, jedz do Ferio, a może cos wygrasz , konkurs jest dla malo myslacych, a jak do nas na wies przyjada takie buraki z miasta to sie nawet zachjowac nie umieja, nie maja sie gdzie bawic w miescie to psuja zabawe tym co potrafia sie bawic na wsi. ha, tyle mam do powiedzenia !
Dodano: 24.07.2011 19:00    Przez: ~PeKaeNowiec :D
Ciekawe ile z tych 2 milionow trafilo do prywatnych kieszeni :) Przyjdzie zima i zabierze droge :) A taka fajna amerykanska :)
Dodano: 24.07.2011 23:58    Przez: ~D71

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.