Dzisiaj jest wtorek 25 lutego 2020, imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20783) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
6 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stadion za ileś lat, nowe boiska treningowe już te ... (0)Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)

Nie ma kasy, nie ma sołectwa

Dodano: 3.04.2012 09:38
Źródło: LM.pl
W gminie Chodów radni okazali się pamiętliwi i nieco złośliwi. Efekt? Nie będzie ani funduszu sołeckiego, ani też nowego sołectwa.

Głosowanie nad wyodrębnieniem sołectwa Domaników z sołectwa Elizanów miało być tylko formalnością. Wszak decyzję, która miała zapaść na sesji poprzedziły konsultacje społeczne, nie było protestów, a pod stosownym wnioskiem radnej Janiny Bartosik podpisało się ponad sześćdziesięciu mieszkańców. Okazało się jednak, że w samorządzie nie ma nic pewnego. Najpierw było bowiem głosowanie dotyczące wyodrębnienia środków na fundusz sołecki.

Cóż, radni gminy Chodów większością głosów uznali, że pieniędzy na fundusz sołecki nie dadzą. Na swoje nieszczęście przeciwna funduszowi była m.in. wnioskująca o wyodrębnienie nowego sołectwa radna. Zatem kiedy doszło do punktu dotyczącego utworzenia sołectwa Domaników większość radnych powiedziała „nie”. I tym sposobem w gminie Chodów nie ma ani pieniędzy dla sołectw, ani nowego sołectwa.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:powiat kolski,   gmina Chodów,   sesja rady gminy,   rada gminy,   Rada Gminy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Co na to macher od funduszu sołeckiego senator-biegacz Niewiarowski?Oj nie ładnie tak pozbywać wpływu tak zacnego człowieka na jego owczarnie.O czym będzie teraz opowiadał?co będzie obiecał?Opowiadał i obiecał wszystkim sołtysom równo sobie krowę a im -no wiecie to co krowa na pastwisku zostawia.
Dodano: 03.04.2012 21:54    Przez: ~wieczna sława PEŁO

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.