Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18185) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

22-latek walczy o życie

Dodano: 21.09.2012 10:11
Źródło: LM.pl

Trzech młodych mężczyzn trafiło do konińskiego szpitala, po wypadku do którego doszło w Spławiu. Jeden z rannych, walczy o życie na oddziale intensywnej terapii.

Mężczyźni w wieku od 20 do 22 lat jechali peugeotem 306. Nagle, z niewyjaśnionych przyczyn, kierowca auta zjechał na pobocze a potem do przydrożnego rowu. Samochód uderzył w mostek i kilkakrotnie dachował.

Jak się okazało jeden z rannych był pijany. Badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Krew drugiego z poszkodowanych została zabezpieczona do badań. Trzeci , 22-letni mieszkaniec gminy Golina w ciężkim stanie przebywa na konińskim OIOM.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Trwają też ustalenia, który z mężczyzn kierował autem.

 

  • 22-latek walczy o życie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadek Spławie,   wypadek drogowy,   dachowanie Spławie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czytając ostatnio te wszystkie newsy odnośnie wypadków, można dojść do wniosku, że te tereny na wschód od Konina są jakieś najbardziej feralne.
Dodano: 21.09.2012 10:58    Przez: ~Statystykant
Golina, Spławie to przecież na zachód od Konina
Dodano: 21.09.2012 11:11    Przez: ~!!
Pewnie odwróciła mu się mapa o 180*
Dodano: 21.09.2012 17:57    Przez: ~oj
22 to magiczna licza wiec wszyscy 22 wiemlatkowie uwazajcie
Dodano: 21.09.2012 11:10    Przez: ~wiem
CO TY BREDZISZ NIE PISZE KIEDY TO SIE WYDAZYLO TYLKO OKRESLAM MAGICZNY WIEK CZLOWIEKA 22 LATA TERAZ JASNE?
Dodano: 21.09.2012 12:03    Przez: ~wiem
od tych przesądów chyba nawet nie zauważyłeś, że komentujesz samego siebie... wracaj do szkoły i do najlepiej do 11-stolatków... to też magiczna liczba...
Dodano: 21.09.2012 18:19    Przez: ~???
ty brachu naucz się pisać zanim porad zaczniesz udzielac
Dodano: 25.09.2012 20:01    Przez: ~nnm
chodzi Ci o tą ''literówkę'' ? Tak nawiasem nie jestem Twoim ''Brachem'' i nim nie będę... więc wracaj do szkoły ''przyjacielu''
Dodano: 28.09.2012 23:47    Przez: ~???
kto to pisał? autorze przeczytaj to jeszcze raz! przecież nie wiadomo kiedy to sie wydarzyło! a Spławie to tez gmina Golina!
Dodano: 21.09.2012 11:24    Przez: ~qwerty
zna ktos tych gosci moze? Skad oni byli ?
Dodano: 21.09.2012 11:45    Przez: ~mecenas
Ja znam.
Dodano: 21.09.2012 12:28    Przez: ~nieznajoma
Jeżeli jakiś samochód z NIEWYJAŚNIONYCH przyczyn wypada z jezdni to przyczyną jest zwykle za wysoka prędkość i za niskie umiejętności.
Dodano: 21.09.2012 12:27    Przez: ~912
to kto to byl i skad byli ?
Dodano: 21.09.2012 13:05    Przez: ~mecenas
nie twoj zakichany interes!
Dodano: 21.09.2012 13:35    Przez: ~zla
a skad wiesz czy nie moj ? Moze to ktorys z moich kolegow byl i dlatego chce sie dowiedziec.
Dodano: 21.09.2012 13:44    Przez: ~mecenas
gdyby to rzeczywiscie byl ktorys z twoich kolegow to powinienes sie o tym dowiedziec przez "kolegow" a nie z portalu.
Dodano: 21.09.2012 14:03    Przez: ~zla
a oni skad niby maja to wiedziec? pomysl ze wiekszosc o tej porze jest w pracy lub szkole...a w razie wypadku informowana jest najblizsza rodzina a nie koledzy i kolezanki. Widze ze doczynienia mam z jakas pusta blondynka...