Dzisiaj jest wtorek 18 lutego 2020, imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20944) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 4oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Sztuka nas szuka”, czyli intrygujące prace Wojcie ... (0)Bank Żywności w Koninie z "Ekomisją". Jak ogranicz ... (0)

Kret w Ślesinie

Dodano: 1.10.2012 13:28
Źródło: LM.pl

Jarosław Kret już jutro odwiedzi Ślesin. Znany prezenter pogody będzie tam promował swoją książkę.

Spotkanie z Jarosławem Kretem odbędzie się 2 października o godz. 18 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie. Prezenter będzie opowiadał o książce „Planeta według Kreta”.

Karnety umożliwiające bezpłatny wstęp na spotkanie autorskie, można odbierać w siedzibie biblioteki na ul. Kleczewskiej w Ślesinie.

 

 

  • Kret w Ślesinie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

DZIĘKI ON MA KASY DUŻO.
Dodano: 01.10.2012 13:39    Przez: ~GLIZDA
avatar Co za czasy... na koncertach śpiewa Wydra a pogodę w telewizji zapowiada Kret
Dodano: 01.10.2012 13:55    Przez: noidupazbita
Będzie miał jeszcze więcej, jeżeli namówi mieszkańców Ślesina do czytania.
Dodano: 02.10.2012 06:07    Przez: ~912
a ministrem sportu Mucha istny zwierzyniec
Dodano: 02.10.2012 11:38    Przez: ~ziuta
dobre jest to wyżej
Dodano: 01.10.2012 14:05    Przez: ~he he
a ze strazakami tez sie spotko?
Dodano: 01.10.2012 16:05    Przez: ~wicher
A ten strażak od łosia wpadnie?
Dodano: 02.10.2012 10:52    Przez: ~łoś
Wstęp darmo,książka 200zł?
Dodano: 02.10.2012 10:52    Przez: ~darmocha
jaK zaproszony to bec.
Dodano: 01.10.2012 21:17    Przez: ~franek
normalnie ŁAPY OPADAJĄ ! Takich marudnych typów jak noidupazbita i pozostała banda wypowiadająca się w powyższym temacie powinno sie gdzieś izolowac aby nie szkodzili otoczeniu ! Jacy wy jesteście płytce to normalnie szok ! Zazdrośni jak cholera a ja się pytam o co ? O to ze ktoś się dobrze ustawił i coś napisał ? Jak ma kasę niech się promuje i co w tym złego ? Gdyby to był koleś pokroju pana K. od autostrad to miałbnym zastrzeżenia i chyba każdy myślący wie czemu, ale skoro Jarek Kret jest na tym miejscu - bardzo dobrze - świetnie ze mu się poszczęściło. Zamiast wbijac mu szpilę za każdą cenę pogratulujcie mu i życzcie wszystkiego najlepszego - to świetnie że dobrze mu idzie. Tak samo jeśli chodzi o Szymona Wydrę... niech mu się wiedzie. Czemu jesteście tacy zazdrośni i zawistni ? Czy oni wam jakąkolwiek przykrość wyrządzili czy jak ?Nieładnie Panowie, oj nieładnie...