Dzisiaj jest czwartek 15 listopada 2018, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21320) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 5oC
Jutropogoda
8 / 2oC
Pojutrzepogoda
6 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (26)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Mielnica na wystawie

Dodano: 19.04.2013 10:50

W Centrum Kultury i Sztuki w Koninie otwarto wystawa prac osób niepełnosprawnych. Wystawa jest jedną z cyklu imprez z okazji 25 - lecia działalności Fundacji Mielnica.

Na inaugurację przybyło wielu przyjaciół organizacji, na których osoby niepełnosprawne zawsze mogą liczyć. Odbyły się pokazy multimedialne przedstawiające działalność fundacji oraz film w reżyserii Zdzisława Siwika pt. "Spotkanie" traktujący o nieprzeciętnych ludziach niepełnosprawnych i ich spotkaniu w Mielnicy.

Wystawa przedstawia dotychczasowe migawki fotograficzne z działalności fundacji oraz prace wykonane przez osoby niepełnosprawne, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Koninie, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mielnicy Dużej, Środowiskowego Domu Samopomocy im. Doktora Piotra Janaszka w Koninie oraz Klubu Środowiskowego Fundacji Mielnica.

Wystawę można oglądać do 24 kwietnia 2013 w Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, przy ulicy Okólnej 47A w Koninie.

  • Fundacja Mielnica na wystawie
  • Fundacja Mielnica na wystawie
  • Fundacja Mielnica na wystawie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

No fajnie,ze są organizowane takie wystawy-brawo.Może ktoś napisać co się dzieje obecnie,czy w sezonie letnim w miejscowości Mielnica czy działa tam jak kiedyś OŚRODEK REHABILITACYJNY nad jeziorem Gopło.
Dodano: 19.04.2013 14:09    Przez: ~Janka
to prosze zapytac TKW i Panią Śliwoską
Dodano: 20.04.2013 00:33    Przez: ~f
Jak zwykle. Ostatnie dni rozliczenia podatków. Fundacja, czyli kto co komu funduje.
Dodano: 20.04.2013 11:43    Przez: ~912

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.