Dzisiaj jest środa 3 czerwca 2020, imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18461) SPORT FORUM FIRMY (5494) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 8oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:

Z ostatniej chwili. Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca 2020 roku

Polecamy:

Adamów zwalnia

Dodano: 5.07.2013 08:59
Źródło: LM.pl
Wkrótce w kopalni „Adamów” rozpoczną się zwolnienia grupowe. Pracę stracić ma 55 osób.

Na początku tygodnia związki zawodowe zostały poinformowane o planowanych zwolnieniach grupowych. W okresie od 30 sierpnia do 30 kwietnia 2014 roku zwolnionych ma zostać 55 osób. W tej grupie 23 osoby to pracownicy administracyjni, a pozostali to m.in. ci, którzy pracują przy produkcji węgla. Obecnie wciąż trwają negocjacje pomiędzy związkowcami a zarządem co do regulaminu zwolnień.

O swoje zatrudnienie obawiają się także ci pracownicy, którzy mają umowy na czas określony. Boją się, że w ramach prowadzonej restrukturyzacji nie zostaną im one przedłużone. To oznacza kolejne zwolnienia i kolejnych bezrobotnych w regionie.

  • Adamów zwalnia

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ku chwale ojczyzny!!!
Dodano: 07.07.2013 20:53    Przez: ~Głowa do góry
Rozumiem, że portal lm nie zatrudnia polonisty, ani człowieka biegłego w piśmie, bo tekst powinien być rozumieny jako treść, że od 30 sierpnia 2014 do 30 kwietnia 2014, co byłoby prwaidłowe w wypadku budowy zdania, natomiast nielogiczne. Proponuję redaktorów takich "tekstów" wysłać do dobrej uczelni, a nie kuenińskich fajerek przesuwanych na gazie:-).
Dodano: 08.07.2013 11:25    Przez: ~Z politowaniem
Jezeli to prawda, to nie ma czym się przejmować. "tylko?" kilkadziesiąt osób straci prace, być może w jakimś nierealnym czasie... Kto się przejmuje tymi, którzy mają rzeczywiście kwalifikacje, doświadczenie i chcą pracować i byłby pożytek dla wszystkich a w PGR-ze Kuenin pracy znaleźć nie mogą, bo nie mają np. 70 lat, albo nie są z nikim skoligaceni, albo nie udają, że wszystko jest o.k., kiedy nie jest?
Dodano: 08.07.2013 11:29    Przez: ~ głupi nauczyciel
2 z 2
<<12

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.