Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19533) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski: Finał nie dla Sokoła. KKS 1925 leps ... (6)Żychlin. Pałac Bronikowskich i pobliskie zabudowan ... (8)

Wampiriada w Hutniczej

Dodano: 15.10.2013 13:06
Źródło: LM.pl

Ponad 40 osób oddało krew w Zespole Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie. Odbyła się tam kolejna już „Wampiriada”.

Na szkolnym placu przy ul. Dąbrowskiego przez jeden dzień stacjonował ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Kalisza. - Krew jest lekiem, którego nie można niczym zastąpić. Jest niezbędnym preparatem podczas ratowania życia ofiar wypadków i leczeniu przewlekle chorych. To lek, który można otrzymać tylko od drugiego człowieka, który bezinteresownie decyduje się na taki dar – informuje Bożena Majdecka z ZSTiH.

Chętnych do oddania krwi było 44 osób. W tym gronie znaleźli się nie tylko uczniowie, ale także absolwenci i nauczyciele.

Kolejna „Wampiriada” odbędzie się w marcu przyszłego roku.

FOT. ZSTIH W KONINIE

 

 

  • Wampiriada w hutniczej
  • Wampiriada w hutniczej
  • Wampiriada w hutniczej
  • Wampiriada w hutniczej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

i jak zawsze głośno po akcji ....
Dodano: 15.10.2013 15:58    Przez: ~erytrocyt
Uwaga !! Krew idzie na sprzedaż > Żądaj pieniędzy , nie czekolady !
Dodano: 15.10.2013 18:46    Przez: ~Pio
ludzie w pl to jednak chciwe bydło... skoro nie podoba Ci się oddanie krwi za czekoladę to nie oddawaj wcale ;) Moim zdaniem to co proponuje Polska w zamian jest adekwatne do charakteru wiekszosci ludności. Skoro w zamian za pomoc drugiemu człowiekowi oczekujesz walizki z pieniędzmi... Polska to nie jedyny kraj gdzie krew jest oddawana za darmo, w dodatku niekiedy na własną rękę musisz sie dostać do punktu krwiodawstwa ( i nie płacze ) Mi samemu nigdy nie przyszło na myśl by brać za własną krew która sam godzę się oddać, pieniądze, nie mówiąc o donacji organów, a oddawałem i w pl i ... nie ważne gdzie bo zaraz znajdą się "opinio dawcy" ;D. Skoro brakuje Ci siana na twoje wydatki, zbieraj puszki, butelki lub zlom, w tym samym stopniu pomożesz temu dążącemu ku dnu światu. ... pokolenie spisane na straty aż wstyd że do niego należe ;(((
Dodano: 17.10.2013 07:48    Przez: ~B Rh -
Bohater Narodowy Dawid Sz także oddał krew? Pozdrówki !
Dodano: 15.10.2013 19:36    Przez: ~Szmula

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.