Dzisiaj jest wtorek 2 czerwca 2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18186) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (21) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 8oC
Jutropogoda
18 / 8oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół Kleczew wrócił do treningów. Po blisko 2,5 m ... (0)O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)

Wampiriada w Hutniczej

Dodano: 15.10.2013 13:06
Źródło: LM.pl

Ponad 40 osób oddało krew w Zespole Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie. Odbyła się tam kolejna już „Wampiriada”.

Na szkolnym placu przy ul. Dąbrowskiego przez jeden dzień stacjonował ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Kalisza. - Krew jest lekiem, którego nie można niczym zastąpić. Jest niezbędnym preparatem podczas ratowania życia ofiar wypadków i leczeniu przewlekle chorych. To lek, który można otrzymać tylko od drugiego człowieka, który bezinteresownie decyduje się na taki dar – informuje Bożena Majdecka z ZSTiH.

Chętnych do oddania krwi było 44 osób. W tym gronie znaleźli się nie tylko uczniowie, ale także absolwenci i nauczyciele.

Kolejna „Wampiriada” odbędzie się w marcu przyszłego roku.

FOT. ZSTIH W KONINIE

 

 

  • Wampiriada w hutniczej
  • Wampiriada w hutniczej
  • Wampiriada w hutniczej
  • Wampiriada w hutniczej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

i jak zawsze głośno po akcji ....
Dodano: 15.10.2013 15:58    Przez: ~erytrocyt
Uwaga !! Krew idzie na sprzedaż > Żądaj pieniędzy , nie czekolady !
Dodano: 15.10.2013 18:46    Przez: ~Pio
ludzie w pl to jednak chciwe bydło... skoro nie podoba Ci się oddanie krwi za czekoladę to nie oddawaj wcale ;) Moim zdaniem to co proponuje Polska w zamian jest adekwatne do charakteru wiekszosci ludności. Skoro w zamian za pomoc drugiemu człowiekowi oczekujesz walizki z pieniędzmi... Polska to nie jedyny kraj gdzie krew jest oddawana za darmo, w dodatku niekiedy na własną rękę musisz sie dostać do punktu krwiodawstwa ( i nie płacze ) Mi samemu nigdy nie przyszło na myśl by brać za własną krew która sam godzę się oddać, pieniądze, nie mówiąc o donacji organów, a oddawałem i w pl i ... nie ważne gdzie bo zaraz znajdą się "opinio dawcy" ;D. Skoro brakuje Ci siana na twoje wydatki, zbieraj puszki, butelki lub zlom, w tym samym stopniu pomożesz temu dążącemu ku dnu światu. ... pokolenie spisane na straty aż wstyd że do niego należe ;(((
Dodano: 17.10.2013 07:48    Przez: ~B Rh -
Bohater Narodowy Dawid Sz także oddał krew? Pozdrówki !
Dodano: 15.10.2013 19:36    Przez: ~Szmula

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.