Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21036) SPORT FORUM FIRMY (5459) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
8 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rusza runda wiosenna. W sobotę pierwszy mecz Medyk ... (0)Zabójstwo 10-letniego Adasia to dla śledczych prio ... (1)

Trening personalny medyczny

Materiał promocyjny

Dodano: 21.10.2013 08:39

Trening personalny medyczny, co to tak naprawdę jest?

W dobie rozwijającej się cywilizacji, trudno jest nam nadążyć z postępem, wszyscy chcemy być piękni, bogaci i wysportowani, niestety pęd ten powoduje, że coraz częściej borykamy się z problemami zdrowotnymi. Dlatego też, współczesny trening zmienił swoje zastosowanie. Klienci klubów fitness i siłowni nie tylko chcą schudnąć i być wysportowani, ale również pragną zrobić to zdrowo i bezpiecznie.

Od otwarcia Klubu STREFA sport & fitness spotykaliśmy wielu ludzi, którzy przychodzili z pragnieniami aby szybko schudnąć, ale bardzo często okazywało się, że cierpią również na różnego rodzaju dolegliwości takie jak bóle kręgosłupa czy bóle stawów. Kiedy treningi zaczęły przynosić im ulgę w codziennym bólu zdali sobie sprawę jak ważne jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Zdrowie i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń jest teraz dla nich kluczowym elementem podczas codziennych treningów.

Niemal każdy z nas cierpi na jakieś bóle już od najmłodszych lat, dlatego tak istotne jest prawidłowe podejście trenerów do swoich podopiecznych. Już na początku podczas pierwszego wywiadu warto wychwycić problemy natury zdrowotnej i tak poprowadzić trening, aby ich nie pogłębić a wręcz przeciwnie, poprawić stan zdrowia.

Wizytówką Klubu Strefa sport & fitness jest przede wszystkim kompleksowość. Siedzący tryb życia, mała aktywność fizyczna czy zła dieta to czynniki predysponujące do dolegliwości bólowych kręgosłupa. Tylko odpowiednio dobrany trening pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego i fizjoterapeuty może być skutecznym narzędziem leczniczym w wielu problemach zdrowotnych. Korzystając z oferty naszego klubu klient ma pewność, że treningi prowadzone są z naciskiem na technikę, tak aby pomagać a nie szkodzić.

Pierwszy wywiad z klientem jest nadrzędnym krokiem w trakcie, którego zbierana jest kompleksowa wiedza na temat klienta dotycząca jego celu, kondycji, ogólnego stanu zdrowia jak i przebytych urazów bądź kontuzji. Właśnie taki wywiad jest przeprowadzany podczas pierwszej wizyty klienta w Klubie STREFA. Czasami bywa tak, że do trenera trafia osoba pozornie zdrowa a dopiero podczas wywiadu albo pierwszych treningów wychodzi na jaw jakaś ukryta dysfunkcja. Dzięki takim właśnie indywidualnym wywiadom, możemy podzielić klientów na tych, którzy bez problemów mogą ćwiczyć i na tych, którzy, potrzebują specjalnego podejścia do treningu.

Klienci z urazami bądź po, stanowią sporą grupę, którą spotykamy na co dzień. Ludzie, którzy doświadczyli złamania, uszkodzenia mięśnia, więzadła bądź mają bóle pleców czy bóle zwyrodnieniowe powinni mieć świadomość, że organizm nie powraca już do pełnego zdrowia. Zazwyczaj wraca ok 80% sprawności sprzed urazu. Trener mający tego świadomość jest w stanie ustalić trening tak, aby był on bezpieczny i aby klient mógł poprawić dotychczasową kondycję funkcjonalną. Takich właśnie wysoce wykwalifikowanych trenerów z podłożem fizjoterapeutycznym, którzy mogą doprowadzić twój organizm do maksymalnej możliwej funkcjonalności znajdziecie w Klubie STREFA sport & fitness w Koninie.

Tylko do końca października możecie Państwo skorzystać ze specjalnej promocji na członkostwa w Klubie STREFA. Więcej informacji na ten temat otrzymają Państwo w recepcji Klubu:

Plac Zamkowy 14

62 – 500 Konin

lub pod numerem telefonu 885 620 500.

www.klubstrefa.com

  • Trening personalny
  • Trening personalny
  • Trening personalny
  • Trening personalny
  • Trening personalny
  • Trening personalny
  • trening personalny

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sport,   fitness,   zdrowie,   dieta,   odchudzanie,   trener,   trenser personalny medyczny

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.