Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17886) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Wybudują ulice

Dodano: 28.10.2013 12:04
Źródło: LM.pl

Blisko 2,5 km dróg powstanie na konińskim Chorzniu. Miasto ogłosiło przetarg na przygotowanie dokumentacji na budowę dziewięciu ulic.

Do końca czerwca przyszłego roku w oparciu o miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego ma zostać opracowana dokumentacja projektowa na budowę ulic: Daliowej, Piwoniowej, Nasturcjowej, Storczykowej, Bluszczowej, Berberowej, Begoniowej, Kaktusowej i Zawilcowej.

Przetarg przewiduje wykonanie projektu budowlanego, branży drogowej, sanitarnej i elektrycznej oraz sporządzenia projektów organizacji ruchu. W zakresie opracowania ma się również znaleźć rozwiązanie skrzyżowania ul. Storczykowej z Poznańską.

Oferty są przyjmowane w konińskim magistracie do 5 listopada.

 

 

  • Wybudują ulice

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Rety,co to za nazwy ulic...tożto język można połamać:P
Dodano: 28.10.2013 12:11    Przez: ~stefan z targu
wiadomo za rok wybory
Dodano: 28.10.2013 12:23    Przez: ~ghgytu
robią coś - źle nie robią nic - źle i weź tu się dogadaj z ludem. jeśli tak mówicie ze zawsze przed wyborami konin się rusza to genialnym pomysłem byłoby skrócenie kadencyjności na jeden rok, wtedy ciągle by się coś działo :D gorzej jakby co kadencje była zmiana planów:/
Dodano: 29.10.2013 02:36    Przez: ~daqwid2727
Za rok wybory, już za rooook........
Dodano: 28.10.2013 12:27    Przez: ~tumidaj
Ulica Berberowa? A co ten Berberow zrobił dla Konina?
Dodano: 28.10.2013 12:38    Przez: ~babcia jagusia
To chyba jakis kwiat jest, same ulice kwiatowe widze wiedz berberek jakis to pewnie kwiat
Dodano: 28.10.2013 13:04    Przez: maciorski
jest taka roslina berberys ale ulica byłaby wtedy Berberysowa
Dodano: 28.10.2013 19:35    Przez: ~berber czy berberys - ...
to widocznie taki kwiatek. ale dziennikarski ;)
Dodano: 29.10.2013 02:36    Przez: ~daqwid2727
A co z ulicą Konwaliową od Rolnej ?! Ta ulica woła o POMSTĘ DO NIEBA !!!!
Dodano: 28.10.2013 13:10    Przez: ~koninianka
Konwaliowa do zaorania :)
Dodano: 28.10.2013 13:57    Przez: ~gutekF
Znowu zrobią jakieś małe osiedlowe ulice a Przemysłowa wygląda jak po wojnie. Dziury koleiny i ciągły korek!!!! Zajmijcie się wreszcie drogami na których jest ruch a nie tymi gdzie radni mieszkają!!!!
Dodano: 28.10.2013 15:15    Przez: ~mieszkaniec
niech ta nieudolna wladza pochwali sie lepiej jak jej idzie remont ulicy Matejki , smiało można o tym nakręcić reportaz telewizyjny ...żal
Dodano: 28.10.2013 15:40    Przez: ~obserwator
przy oprzemyslowej mieszka malo ludzi, robi sie tam by zaskarbic sobie wdziecznosc przyszlych wyborcow, paniatno......chociaz tym razem to ne chwati....
Dodano: 28.10.2013 15:46    Przez: ~szwejk
Hurtowa trzeba robić a nie jakieś duperele kolesiom
Dodano: 28.10.2013 19:51    Przez: ~rofeszysta
OKRES WYBORCZY.!!A główne ulice konina dziurawe osoby odpowiedzialne za to że pieniędzy Konin nie ma , ile masy by poszło na załatanie nawet 100 takich dziur??Ostatnio zniszczyłem oponę na ul. Spółdzielców.A tu nagle sukces mieszkańcy Chorznia się cieszą!!!Jestem mieszkańcem i co dzień was przeklinam za stan ul spółdzielców, no ale może ze SKANSKA teraz inaczej się przekręty robiu, nie opłaca się kilku dziur zatkać. W imieniu mieszkańca Chorznia napiszę - brać się za łatanie dziur ale już!!!!!
Dodano: 29.10.2013 07:43    Przez: ~AntyUkładziarz