Dzisiaj jest środa 8 kwietnia 2020, imieniny: Dionizego, Cezaryny, Radosława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17010) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
13 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Wbili łopatę pod spalarnię

Dodano: 21.11.2013 19:01
Źródło: LM.pl
Budowa spalarni oficjalnie rozpoczęta. Największa konińska inwestycja pochłonie 381 mln zł.

Przygotowania do budowy Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych przy ul. Sulańskiej w Koninie trwały trzy lata. Po wyłonieniu wykonawcy robót i podpisaniu w ubiegłym roku kontraktu rozpoczęło się  staranie o pozwolenie na budowę. W końcu udało się je zdobyć i polsko-austriackie konsorcjum ruszyło do pracy.



Chociaż roboty trwają początku listopada, dzisiaj symbolicznie wbito łopatę na placu budowy. Jak przy tym mówili zarówno przedstawiciele konsorcjum jak i prezydent Konina, wszystko jak do tej pory idzie zgodnie z harmonogramem. – Jeśli zaskoczy nas sroga zima to wiosną będziemy musieli pracować na trzy zmiany, żeby zmieścić się w terminie. Być może w kulminacyjnym momencie będzie tu pracowało nawet kilkaset osób – mówi Walenty Twardy, pełnomocnik konsorcjum Integral-Erbud-Introl.

Inwestycja ma być gotowa 21 grudnia 2015 roku. 


  • Wbili łopatę pod spalarnię
  • DSC_0711
  • DSC_0642
  • DSC_0643
  • DSC_0645
  • DSC_0649
  • DSC_0653
  • DSC_0654
  • DSC_0655
  • DSC_0656
  • DSC_0658
  • DSC_0659
  • DSC_0660
  • DSC_0661
  • DSC_0662
  • DSC_0664
  • DSC_0667
  • DSC_0669
  • DSC_0672
  • DSC_0675
  • DSC_0678
  • DSC_0679
  • DSC_0682
  • DSC_0684
  • DSC_0690
  • DSC_0696
  • DSC_0700
  • DSC_0705

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nasz prezidente pomylił sie z powołaniem zamiast poltyke robic to a to z młotkiem a to z łopatą... Zenada cos ostatnio lubi sie afiszowac .... czyzby propaganda trwała?
Dodano: 21.11.2013 19:28    Przez: ~świadomy
Co to za żałosny amatorski teatrzyk lansujących się polityków?ŻóŁte SMERFY udają że pracują, a ten happennig odbywa się w normalnym czasie pracy. Dla picu "Aktorzy" udają że pracują i sobie wzajemnie biją brawo!Tak, to jest towarzystwo wzajemnej adoracji , bractwo celebrytów i lanserów prowincjonalnych . Zastanawiam się, co jeszcze może zrobić celebryta, aby być pokazany w lokalnych mediach ? Po co urzędnik czy lekarz zakłada kask i wywija szpadlem? Bo udaje kogoś innego, wchodzi w cudze buty. Przecież na własnym ogródku kasku nie założy, bo mu zdjęcia do prasy nikt wtedy nie zrobi!
Dodano: 21.11.2013 19:52    Przez: ~fiku miku
pewnie zakwasów dostali ,ciekawe ile na zwolnieniu będą? tyle łopat ziemi przewalili... pani w gumiakach - miss budowy
Dodano: 21.11.2013 19:42    Przez: ~zxc
Praca będzie za miske ryżu czy ciut więcej.
Dodano: 21.11.2013 19:06    Przez: ~Wit
Niedługo to sobie pierdnąć nie będzie można,bo zaraz jakiś vip nie pojawi!
Dodano: 21.11.2013 19:26    Przez: ~borewicz

KOMENTARZE

Praca będzie za miske ryżu czy ciut więcej.
Dodano: 21.11.2013 19:06    Przez: ~Wit
Ale pytasz o prace na budowie czy w spalarani gdy bedzie juz gotowa?
Dodano: 21.11.2013 19:29    Przez: ~taki sy
mamy 21 wiek to nie za miskę tylko woreczek ryżu plus cynamon
Dodano: 21.11.2013 19:39    Przez: ~kadrowa
Banda nierobów pozujących do zdjęć w kamizelkach - jak za komuny - nic się nie zmieniło. Garniturki sobie pozakładali któe do nich pasują jak do eskimosa słoń czy hindusa narty. Szary obywatel w republice kolesi nie ma szans. Proszę popatrzeć jaka masa młodzieży na zdjęciach - "pewnie pojechali na wczasy do UK i dlatego ich nie ma" brzmi odpowiedź władzy.
Dodano: 22.11.2013 08:18    Przez: ~Polacy szukamy pracy
Bezbożniki Bez księdza? Bez wody święconej? !
Dodano: 21.11.2013 19:13    Przez: ~pleban
Puknij sie w łeb! mamy 21 wiek!
Dodano: 21.11.2013 19:28    Przez: ~rysio
Po tych "aferkach" z Pedofilskimi zapędami lepiej NIE. A co do spalarni to zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :)
Dodano: 21.11.2013 19:59    Przez: ~Husar
Rysio ty sie puknij w łeb bo nie kumasz szydery pajacu
Dodano: 22.11.2013 08:26    Przez: ~jajo
Niedługo to sobie pierdnąć nie będzie można,bo zaraz jakiś vip nie pojawi!
Dodano: 21.11.2013 19:26    Przez: ~borewicz
Nasz prezidente pomylił sie z powołaniem zamiast poltyke robic to a to z młotkiem a to z łopatą... Zenada cos ostatnio lubi sie afiszowac .... czyzby propaganda trwała?
Dodano: 21.11.2013 19:28    Przez: ~świadomy
To wiadomo. Potem wszyscy będziemy płacić za śmieci jak za zboże, no może z wyjątkiem partii w Koninie rządzącej, bo jak i czynsz symboliczny, to i pewnie śmieci też :)))))
Dodano: 21.11.2013 20:15    Przez: ~arek
Panie Pośle.....
Dodano: 21.11.2013 21:25    Przez: ~żenada
panie pOśle tak w stosunku do cyrkowca pisze się nazwę jego funkcji
Dodano: 21.11.2013 22:36    Przez: ~mieszkaniec
Drogi coś ten kocioł (piec) do spalania tych śmieci ....381 milionów złotych.- Ciekawe, czy takie drogie cacko będzie budowane w każdym powiecie w Polsce czy tylko Konin się wygłupił ?
Dodano: 21.11.2013 19:34    Przez: ~sknera
Najbardziej ekscytująca część budowy, czyli przetarg już za nami.
Dodano: 21.11.2013 19:38    Przez: ~Bruno
pewnie zakwasów dostali ,ciekawe ile na zwolnieniu będą? tyle łopat ziemi przewalili... pani w gumiakach - miss budowy
Dodano: 21.11.2013 19:42    Przez: ~zxc
Szkoda tylko, że wszystkie stanowiska już obstawione. Zwykły obywatel nie będzie miał nawet szans, żeby dostać tam pracę...
Dodano: 21.11.2013 19:49    Przez: ~gościu
Masz jakiś przeciek informacji czy jesteś pesymistą?
Dodano: 22.11.2013 17:01    Przez: ~optymista
Co to za żałosny amatorski teatrzyk lansujących się polityków?ŻóŁte SMERFY udają że pracują, a ten happennig odbywa się w normalnym czasie pracy. Dla picu "Aktorzy" udają że pracują i sobie wzajemnie biją brawo!Tak, to jest towarzystwo wzajemnej adoracji , bractwo celebrytów i lanserów prowincjonalnych . Zastanawiam się, co jeszcze może zrobić celebryta, aby być pokazany w lokalnych mediach ? Po co urzędnik czy lekarz zakłada kask i wywija szpadlem? Bo udaje kogoś innego, wchodzi w cudze buty. Przecież na własnym ogródku kasku nie założy, bo mu zdjęcia do prasy nikt wtedy nie zrobi!
Dodano: 21.11.2013 19:52    Przez: ~fiku miku
SUPR COS SIE DZIEJE W NASZEJ WIOSCE :-)
Dodano: 21.11.2013 19:59    Przez: ~ANIA
1 z 5
12345>>