Dzisiaj jest czwartek 24 października 2019, imieniny: Marcina, Rafała, Arety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18280) SPORT FORUM FIRMY (5393) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 13oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Niesamowity powrót Polonusa, w fina ... (0)Nowoczesna Paulina Hennig-Kloska o parlamentarnych ... (2)

Mikołajowa zumba

Dodano: 10.12.2013 15:16
Źródło: LM.pl

Ponad 200 małych koninian bawiło się na placu Wolności. Podczas mikołajkowej zabawy symbolicznie odpalone zostały lampki na miejskiej choince.

W tym roku mikołajkowej imprezie przeszkodziła pogoda. Przez wichurę została ona przeniesiona z 6 grudnia na dzisiaj. Kilkudniowe opóźnienie jednak nie przeszkodziło w doskonałej zabawie.

Na rynku nie zabrakło maluchów, które w napięciu czekały na św. Mikołaja. Ten, przyjechał do dzieci nie saniami a samochodem nauki jazdy. - Nie ma śniegu, więc Mikołaj musiał wybrać inny środek transportu – mówiła prowadząca imprezę Urszula Maciaszek.

Były cukierki i prezenty oraz gigantyczny list do św. Mikołaja. Maluchy wpisywały na nim swoje świąteczne życzenia.

Kulminacyjnym momentem było zapalenie lampek na dziesięciometrowej choince. Jak zwykle symbolicznie odpalił je prezydent Józef Nowicki wspólnie z wiceprezydentami i posłem Tomaszem Nowakiem. Później wszyscy, razem ze św. Mikołajem i dziećmi tańczyli zumbę.  



  • Mikołajowa zumba
  • DSC_0481
  • DSC_0333
  • DSC_0334
  • DSC_0335
  • DSC_0338
  • DSC_0339
  • DSC_0341
  • DSC_0347
  • DSC_0349
  • DSC_0350
  • DSC_0352
  • DSC_0354
  • DSC_0356
  • DSC_0361
  • DSC_0362
  • DSC_0364
  • DSC_0367
  • DSC_0370
  • DSC_0371
  • DSC_0373
  • DSC_0376
  • DSC_0382
  • DSC_0384
  • DSC_0387
  • DSC_0391
  • DSC_0392
  • DSC_0395
  • DSC_0409
  • DSC_0412
  • DSC_0415
  • DSC_0418
  • DSC_0426
  • DSC_0430
  • DSC_0432
  • DSC_0436
  • DSC_0439
  • DSC_0440
  • DSC_0442
  • DSC_0449
  • DSC_0454
  • DSC_0459
  • DSC_0462
  • DSC_0463
  • DSC_0466
  • DSC_0468
  • DSC_0470
  • DSC_0471
  • DSC_0474
  • DSC_0477
  • DSC_0480

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zumba to tradycyjny staropolski taniec?
Dodano: 10.12.2013 15:36    Przez: ~zulu gula
Nawet się nie było trzeba przebierać.
Dodano: 10.12.2013 15:37    Przez: ~dziad mróz
PANIE NOWICKI ZAJĄĆ SIĘ TRZEBA MPEC, WODOCIĄGAMI CZYLI KONIŃSKIMI SPÓŁKAMI I ODSNIEŻANIEM DRÓG CO BYŁO WIDAĆ W PIĄTEK 6 GRUDNIA 2013 A NIE POKAZYWANIE SIĘ NA PLACU I GRANIU NA DZIECIACH !!! DLACZEGO WPROWADZONO RACHUNKI ZA WODĘ? PO TO ABY KAŻDEGO MIESZKAŃCA RĄBAĆ NA OPŁACIE STAŁEJ CZYLI 8,80 CO MIESIĄĆ ZŁODZIEJSCY PREZESI!!
Dodano: 10.12.2013 20:05    Przez: maciek
mikolaj niech zainteresuje sie działamiami SM NA KONINSKIM ZATORZU ! I cała zgraja udajacych tam pracownikow ! łacznie z omiataczami blokow ....
Dodano: 10.12.2013 16:24    Przez: ~ciapek

KOMENTARZE

Zumba to tradycyjny staropolski taniec?
Dodano: 10.12.2013 15:36    Przez: ~zulu gula
PANIE NOWICKI ZAJĄĆ SIĘ TRZEBA MPEC, WODOCIĄGAMI CZYLI KONIŃSKIMI SPÓŁKAMI I ODSNIEŻANIEM DRÓG CO BYŁO WIDAĆ W PIĄTEK 6 GRUDNIA 2013 A NIE POKAZYWANIE SIĘ NA PLACU I GRANIU NA DZIECIACH !!! DLACZEGO WPROWADZONO RACHUNKI ZA WODĘ? PO TO ABY KAŻDEGO MIESZKAŃCA RĄBAĆ NA OPŁACIE STAŁEJ CZYLI 8,80 CO MIESIĄĆ ZŁODZIEJSCY PREZESI!!
Dodano: 10.12.2013 20:05    Przez: maciek
PRZEPRASZAM ZA WPIS NOWICKI KOLEGÓW NIE BĘDZIE GANIAŁ BO TEŻ Z PULI DOSTAJE CO JEGO!!!
Dodano: 10.12.2013 20:14    Przez: maciek
Nawet się nie było trzeba przebierać.
Dodano: 10.12.2013 15:37    Przez: ~dziad mróz
niech PGKim po naprawia dekoracje swiateczną po Orkanie Ksawerym po obracane tok ze ich nie widac idac ulicom np na Dąbrowskiego [bałwanki] na al.1maja i nich podłączą to coć co wisi nap wejściem na pl wolności [wiosny ludów]bo nie swieci no i rondo na szpitalnej po obracane i nie swieco.pozdrawiam
Dodano: 10.12.2013 15:43    Przez: ~Do PGKIM
Faaaajna impreza ,tak trzymać ale b. proszę zawsze.
Dodano: 10.12.2013 15:44    Przez: ~Balbinka
mikolaj niech zainteresuje sie działamiami SM NA KONINSKIM ZATORZU ! I cała zgraja udajacych tam pracownikow ! łacznie z omiataczami blokow ....
Dodano: 10.12.2013 16:24    Przez: ~ciapek
SM ZATORZE TO BANDA Z LAT KOMUNY PRZYWIĄZANA DO STOŁKÓW!!!
Dodano: 10.12.2013 19:52    Przez: maciek
jak na niby taki duży konin TO GARSTKA LUDZI ! widac ze zabawa dla wybranców ..........a dziad....mikolaje lubia sie bawic ...
Dodano: 10.12.2013 16:28    Przez: ~za czyje te impreski ...
chyba troche przesadzili z naglosnieniem,az dziecko mi plakalo i trzeba bylo uciekac,ladnie pieknie wszystko tylko ze naprawde za glosna muzyka.
Dodano: 10.12.2013 16:57    Przez: ~ciereciecie
Jaki termin przydatności do spożycia ciastek?
Dodano: 10.12.2013 17:11    Przez: ~ciekawski
czy ten nasz preziu kiedyś spoważnieje?
Dodano: 10.12.2013 17:48    Przez: ~zatroskana
Józek jaki dens haha