Dzisiaj jest piątek 10 kwietnia 2020, imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17066) SPORT FORUM FIRMY (5477) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 6oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
14 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Studenci podzielą się krwią

Dodano: 9.01.2014 09:44
Źródło: LM.pl

Każdy kto chciałby pomóc 5-letniej Julce będzie mógł oddać krew nie tylko w szpitalu, ale też w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Zbiórka krwi odbędzie się już 20 stycznia.

Studenckie Koło Naukowe „Band of Builders” działające w konińskiej  PWSZ organizuje akcję zbiórki drogocennego leku jakim jest krew. – Co 15 sekund ktoś potrzebuje krwi. Przez ten mały gest jakim jest honorowe oddanie krwi, możemy uratować komuś życie – informuje Przemysław Karkus, wiceprzewodniczący „Band od Builders”.

Studenci, pracownicy uczelni i wszyscy chętni do udziału w akcji mogą oddać krew dla zmagającej się z rakiem krwi 5-letniej Julki Michalskiej z Konina, albo 21-letniego Maćka Olszewskiego, studenta PWSZ walczącego z białaczką.

Zbiórka odbędzie się 20 stycznia w budynku PWSZ przy ul. Przyjaźni w sali 5B od godz. 8 do 12. 

  • Studenci podzielą się krwią

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zbiórka krwi,   krew dla Julki,   PWSZ Konin,   akcja krwiodawstwa

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

a nadmiar krwi sprzedana będzie do niemiec...........
Dodano: 09.01.2014 12:44    Przez: ~swe
Krwi nigdy nie jest za dużo, codziennie przeprowadzane są operacje, co 15 sekund ktoś w Polsce potrzebuje krew. Zastanów się człowieku na drugi raz co piszesz.
Dodano: 09.01.2014 14:36    Przez: ~do swe
Dziękuję za artykuł :)Zapraszam i zachęcam gorąco do oddania krwi."PODARUJ CZĄSTKĘ SIEBIE - PODARUJ ŻYCIE!!"Zapraszam również na fanpage Studenckiego Koła Naukowego "Band of Builders" - B.O.B., na facebooku, które organizuje zbiórkę i gdzie znajdują się szczegóły i informacje o akcji.PozdrawiamP. Karkuswiceprzewodniczący SKN B.O.B.
Dodano: 09.01.2014 14:29    Przez: ~Organizator
zachęcam do oddania krwi
Dodano: 09.01.2014 15:38    Przez: ~Honorowy dawca Krwi S ...
CO CIE TO OBCHODZI CO ZROBIA Z KRWIA ??NAJWAZNIEJSZE ZE ODDALES DLA KOGOS!!KIEDYS MOZE TY BEDZIESZ POTRZEBOWAL!!!!!!!
Dodano: 09.01.2014 16:11    Przez: ~nnnnnnn

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.