Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18078) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

Wiec dla Ukrainy

Dodano: 24.02.2014 15:52
Źródło: LM.pl

Konin solidarny z Ukrainą? Niestety póki co tylko w środowiskach politycznych.

Na placu przed byłymi domami towarowymi Centrum miał powstać Koniński Majdan. Na wiecu solidarności z Ukrainą zjawili się tylko jego organizatorzy, czyli garstka członków Prawa i Sprawiedliwości oraz Klubu Gazety Polskiej. – Może słabo to rozreklamowaliśmy. Samo to, że ludzie zerkają to już coś robi – mówi Zofia Itman, radna PiS.

Ci, którzy się pojawili na wiecu podkreślali, że chcą zademonstrować swoje poparcie. – Chcemy pokazać, że jesteśmy z nimi. Wspieramy walkę o wolność i godność człowieka – mówi Krystyna Leśniewska.

Wolna Ukraina zdaniem radnej Itman przysłuży się Polsce. – W naszym interesie jest wspieranie dążeń do wejścia Ukrainy do Unii Europejskiej. Będziemy bezpieczniejsi – mówi Zofia Itman.

Radna PiS zamierza podczas najbliższej sesji wnioskować o przeznaczenie środków z budżetu Konina na pomoc dla Ukrainy. Natomiast konińska Platforma Obywatelska ruszyła z akcją „Jedno euro dla Majdanu”. Numer rachunku, na który można wpłacać pieniądze jest dostępny w biurze posła Nowaka. A do biura senatora Ireneusza Niewiarowskiego można przynosić wszystko co mogłoby się przydać Ukraińcom, np. bandaże, czy koce. 

  • Wiec dla Ukrainy
  • Wiec dla Ukrainy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

MAJDAN POTRZEBNY JEST W KONINIE ŻEBY ZMIENIĆ TO SKORUMPOWANE MIASTO
Dodano: 24.02.2014 16:23    Przez: ~XYZ
TERAZ TO SOBIE JAJA ROBICIE PRZEZNACZCIE KASĘ Z BUDŻETU DLA NAS POLAKÓW A NIE NA UKRAINĘ TO JEST CHORE TUSK TEŻ CHCE TAM DAĆ KASĘ A O NAS SNOBY POLAKACH JUŻ NIE MYŚLĄ — LEPIEJ TAM DAĆ NIŻ POLAKOM ALE NASZ KRAJ I NASI RZĄDZĄCY SĄ BOGACI I WIELKODUSZNI ALE DLA INNYCH !!!! ŻAL ZE NIE CHCĄ DAĆ Z WŁASNEJ KASY !! A UKRAINĘ MOŻEMY WSPIERAĆ DUCHEM ONI BY NAM NIE DALI NIC !!!
Dodano: 24.02.2014 16:18    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
MASZ RACJĘ W CAŁYM ZNACZENIU TRZEBA TĄ BANDĘ RZĄDZĄCĄ WYKOPAĆ OD KORYTA NAJLEPIEJ DO MOSKWY LUB SYBIR !!!!
Dodano: 24.02.2014 16:32    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
O co tu chodzi Polacy aby dostać się do specjalisty czekają 2-3 lata a tu 1000 miejsc w szpitalach za pieniądze NFZ dla Ukraińców, bieda w kraju a oni pomoc na Ukrainę chcą słać może te biedne patałachy z PiS, PO, SLD i innych partii ze swoich wyślą dotyczy to też tych bezradnych z Konina!!!!
Dodano: 24.02.2014 17:08    Przez: ~Marek
avatar Che,he.Czerwone świnie, złodzieje i pachoły Rosji na samą myśl o majdanie sr..ją w pory.Ukraińcy na pewno rozliczą wszystkich złodziei i zbrodniarzy, mimo usilnych starań Radka zdradka żadnej grubej kreski jak u nas na szczęście dla Ukrainy nie będzie. Ale czerwońcy i ruskie pachoły nie potrzeba rewolucji by was rozliczyć.Nadchodzą wybory i nic nie zatrzyma rozliczeń choć minęło już 25 lat grabieży narodu, pogardy, złodziejstwa i zbrodni na prawdziwej elicie nardu.Ruskie serwery tym razem nie będą liczyć głosów.Czasem żałuję iż jesteśmy narodem cywilizowanym i katolickim , wszak za takie zbrodnie na Narodzie karą powinna być śmierć.Cóż z Boskimi Przykazaniami się nie polemizuje.Idą zmiany , wielu po wyborach się obudzi i pozna co to jest praworządność.Nie zostanie ani jeden sędzia , prokurator, urzędnik państwowy.Wszystko to zdegenerowane oparte na korupcji i nepotyzmie środowisko zostanie wypalone gorącym żelazem.
Dodano: 24.02.2014 18:22    Przez: Tomasz Kobrzycki

KOMENTARZE

Do roboty się weśta
Dodano: 24.02.2014 16:21    Przez: ~wiesiek
A gdzie toważysz Michał Kotlarski?
Dodano: 24.02.2014 16:23    Przez: ~Ant
MAJDAN POTRZEBNY JEST W KONINIE ŻEBY ZMIENIĆ TO SKORUMPOWANE MIASTO
Dodano: 24.02.2014 16:23    Przez: ~XYZ
MASZ RACJĘ W CAŁYM ZNACZENIU TRZEBA TĄ BANDĘ RZĄDZĄCĄ WYKOPAĆ OD KORYTA NAJLEPIEJ DO MOSKWY LUB SYBIR !!!!
Dodano: 24.02.2014 16:32    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Nawet pis-kumple w kieckach ich olali.
Dodano: 24.02.2014 16:23    Przez: ~wera
Zamiast garba na nosie dostała garba na plecach. Niech w Koninskich partiach władze przejmą mlodzi, jeszcze nie zawsze kompetentni ale z zapałem. Kotlarski się wyrobi Itman niech wraca do ojczyzny.
Dodano: 24.02.2014 16:28    Przez: ~M.Rak
Nie widze posla Hofmana, czy sie gdzies ukryl?
Dodano: 24.02.2014 16:37    Przez: ~wera
HOFMAN JEST W WARSZAWIE BO WYPROWADZA JARKOWI KOTA NA SPACER
Dodano: 24.02.2014 16:47    Przez: ~KOT
Ładna organizacja-ale tłumy !!!!!
Dodano: 24.02.2014 16:49    Przez: ~sip
Uwaga na Ta w niebieskij kurtce,bo atakuje paznokciami po twarzy
Dodano: 24.02.2014 16:53    Przez: ~bolo
Dla Polaków kasy nie ma ludzie biede klepią a tu jacy zacni Pis i Po na Banderowców się chcą składać !!!!!!!!! mogą ale ze swoich .Polaków pieniądze zostawić w Polsce i dać naprawdę potrzebującym .
Dodano: 24.02.2014 16:57    Przez: ~xyz
2 z 8
<<12345678>>