Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18529) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 22.03.2014 08:57

Wraz z nastaniem wiosny w konińskim skate parku pojawili się pierwsi deskorolkowcy. Zobaczcie, co można zrobić z deskorolką, 

 

  • Pooglądaj sobie!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Strasznie tłoczno....
Dodano: 22.03.2014 09:07    Przez: ~.

KOMENTARZE

Strasznie tłoczno....
Dodano: 22.03.2014 09:07    Przez: ~.
jak będziemy się takimi licznymi grupami interesować to nam pomorze ??
Dodano: 22.03.2014 09:37    Przez: ~masakra
Tak, jeśli będziemy się interesować takimi licznymi grupami to nam dadzą Pomorze.... Chyba Ci chodziło o pomoże, ale jak widać Polacy mają gdzieś poprawną pisownię, więc nie ma co się dziwić, że inne kraje nas olewają skoro sami do tego tak podchodzimy
Dodano: 22.03.2014 09:56    Przez: ~onn
Szału nie ma, ale trening czyni mistrza, ćwiczcie, ćwiczcie
Dodano: 22.03.2014 09:53    Przez: ~gość
Ogólnie to troche bardziej filmik z failami niż z tym "co można zrobić z deskorolką". Szkoda że nic nie mówicie o freerunnerach, którzy może nie są tak liczną grupą ale za to mają dużo do pokazania.
Dodano: 22.03.2014 09:56    Przez: ~bum
To ostatnie zdanie w sumie popsuło założenie tego tematu. 1:31 min nagrane na spontanie bez spinania. Wiadomo, że jak chce się pokazać coś lepszego to trzeba zbierać jakiś czas materiał.
Dodano: 23.03.2014 13:36    Przez: ~Kula
ale kozaki!!!!!!!! lepiej by przed kompem posiedzieli !!!!!!!!!!!
Dodano: 22.03.2014 11:13    Przez: ~lubie c.y.c.e
To rewelacyjna wiadomość, że kilku ludzi ze spodniami z krokiem w kolanach skacze po jakiś poręczach na desce z kółkami.
Dodano: 22.03.2014 17:22    Przez: ~Pan Staś
przecież to glupizna,zaraz się połamią ibędą czekać w kolejce w SOR do jakiegoś silnie wyłuczonego łapiducha. dajcie sobie spokój.
Dodano: 22.03.2014 18:40    Przez: ~rolo
dla ciebie to głupizna , dla nich to styl zycia :) pozdro
Dodano: 22.03.2014 21:21    Przez: ~xdddd
Do xdddd: Styl życia? Co? Na desce dojeżdżają do pracy? Jaki styl życia? Zwyczajna gimnastyka do tego pozerska, pretensjonalna i roszczeniowa (wybudujcie nam, Skatepark, bo jak nie to będziemy ćpać i pić). A ja będę miał "styl życia", że będę stawiał klocki na ławkach w parku, czy uznasz to za styl życia?
Dodano: 22.03.2014 21:54    Przez: ~Powiew Prawdy
Pracujesz, sypiasz, zjadasz badziewie z supermarketu, wydajesz pieniądze na zbędne do życia przedmioty i nic poza tym. To napawano jest twój "styl życia". Nawet trochę ci zazdroszczę, pewnie masz święty spokój i czas który właśnie straciłeś na napisanie czegoś bez wartościowego, bo nic z tego nie wyniknie, jesteś klasycznym społecznym statystą, nie wnoszącego nic do społeczeństwa, oprócz tego że irytujesz innych. Swoim komentarzem zmuszasz mnie do odpowiedzi, przez co ja również tracę czas. W dodatku stając się takim samym społecznym chwastem jak ty! A więc spokojnie można nazwać cię zarazą która tylko szkodzi temu kraju. Jedyne co możesz zrobić pożytecznego to wypie***lać z tego kraju. Bo przez takich jak ty, w tym kraju żądzą skorumpowane matoły.
Dodano: 22.03.2014 23:42    Przez: ~niepokorny
Do MIEPOKORNY: Pasją czy stylem życia to można nazwać zdobywanie ośmiotysięczników a nie jeżdżenie na desce. Ja podróżuję, wędkuję, robię bardzo długie wycieczki rowerowe, interesuje się historią, ale to tak samo jak podskakiwanie na desce nazywam hobby a nie stylem życia. Nazywajmy sprawy po imieniu. Za dwa lata te dzieciaki podrosną i przestanie ich to interesować, więc to nie jest styl życia.
Dodano: 23.03.2014 13:10    Przez: ~Powiew Prawdy
Do : POWIEW GÓWNO PRAWDY Cudownie że wędkujesz, równie dobrze jak Ty nazywasz naszą pasję "podskakiwaniem na desce" , każdy inny może nazwać Twoją pasję siedzeniem na taborecie maczając nitkę z robaczkiem na badylu. Historią się interesujesz, a ch*ja wiesz i tak.
Dodano: 23.03.2014 13:48    Przez: ~Śmierdzisz moczem.
Do : POWIEW GÓWNO PRAWDY: Zawsze wiedziałem, że dzieciaki ze spodniami z krokiem w kolanach i deskami są agresywni. Ciekawe jakie dropsy łykają.
Dodano: 23.03.2014 14:22    Przez: ~Powiew Prawdy
Oczywiście to było do śmierdzącego moczem gówniarza.
Dodano: 23.03.2014 14:31    Przez: ~Powiew Prawdy
Mowisz ze jezdzisz na rowerze i interesujesz sie historią i mowisz ze to jest godne hobby a tak naprawde nie wiesz ile czasu ci ludzie włozyli aby dojsc do tego poziomu zeby wskoczyc na tą rampe. Wiekszosc komentujacych nawet nie wie jak trudno osiagnac takie umiejetnosci. To jest sport dla wytrwałych i trzeba duzo nad soba pracowac i mozna przez cały czas sie rozwijac. Wybrales rower bo moge sie zalozyc ze nie potrafisz robic nic innego zwiazanego ze sportem i jestes zwykłym paralitą. Na rowerze kazdy glupi potrafi jezdzic i ukrywa to twoją prawdziwa sprawnosc fizyczna.
Dodano: 23.03.2014 22:45    Przez: ~TEUFEL
WROTKA PARAPET = DESKOROLKA
Dodano: 22.03.2014 19:36    Przez: ~HEHE
Nie znam się na tym,ale wg. mnie straszna lipa. Tak naprawdę nie pokazali tu nic oprócz tego że się przywracają, ale to każdy potrafi. Mój sasiad po pijanemu na zwykłej desce z klatki schodowej by bardziej efektownie zjechal . No ale Ćwiczcie to może kiedyś co z tego wyjdzie .
Dodano: 22.03.2014 21:29    Przez: ~klk
Co można zrobić z deskorolką? Są jeszcze piece CO.
Dodano: 23.03.2014 10:12    Przez: ~palacz
1 z 2
12>>