Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19042) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Spłonął dom

Dodano: 4.06.2014 15:17
Źródło: LM.pl

Trwa ustalanie przyczyn pożaru, do którego doszło w miejscowości Budki Stare w powiecie kolskim. Spłonął tam doszczętnie jeden z domów.

Ogień, który pojawił się w jednym z domów jednorodzinnych niemal natychmiast objął cały budynek. Na szczęście jego mieszkańcy zdążyli opuścić mury jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Jak informuje Jakub Lipiński z kolskiej straży pożarnej, domownicy trafili oni pod opiekę ratowników pogotowia.

Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej z Koła oraz OSP Wrzącej Wielkiej, Dębów Szlacheckich i Budek Nowych. Walka z ogniem trwała blisko cztery godziny.  

fot. KP PSP Koło

  • Spłonął dom
  • Spłonął dom
  • Spłonął dom
  • Spłonął dom

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożar,   pożar domu,   straż pożarna Koło,   spłonął dom

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

DOM - a Pan powinien się powstrzymać od takich komentarzy. Nie każdy ma willę (pewnie tak jak Pan)
Dodano: 4.06.2014 17:34    Przez: ~,,
A Ty gdzie mieszkasz? W kawalerce na ostatnim piętrze wieżowca czy u mamusi? Pewnie u Mamusi- ciekawe, co sobie "sprawisz" jak pójdziesz na swoje, (jeśli kiedykolwiek to się stanie.
Dodano: 4.06.2014 19:55    Przez: ~Powiew Prawdy

KOMENTARZE

..."Jak informuje Jakub Lipiński z kolskiej straży pożarnej, domownicy trafili oni pod opiekę ratowników pogotowia"...
Dodano: 04.06.2014 15:38    Przez: ~ręce opadają na sty ...
Szybki tekst, szybka korekta, zdarza się - nie ma się czego czepiać. Podoba mi się natomiast, że już nie "zadysponowano" a "skierowano" trzy zastępy. To ładnie ze strony autora.
Dodano: 04.06.2014 15:51    Przez: ~Ok.
o szit... wspolczuje
Dodano: 04.06.2014 16:12    Przez: ~oklahoma
To byl dom czy stodola?
Dodano: 04.06.2014 16:55    Przez: ~NOWICKI
DOM - a Pan powinien się powstrzymać od takich komentarzy. Nie każdy ma willę (pewnie tak jak Pan)
Dodano: 04.06.2014 17:34    Przez: ~,,
A Ty gdzie mieszkasz? W kawalerce na ostatnim piętrze wieżowca czy u mamusi? Pewnie u Mamusi- ciekawe, co sobie "sprawisz" jak pójdziesz na swoje, (jeśli kiedykolwiek to się stanie.
Dodano: 04.06.2014 19:55    Przez: ~Powiew Prawdy
współczujemy całej rodzinie takiej straty!!Tyle lat starania by dom był taki jaki sobie wymarzyli i spłonął w kilka minut. COŚ STRASZNEGO!!!
Dodano: 04.06.2014 22:03    Przez: ~;(
Wspolczuje calej rodzinie.trzymajcie sie.
Dodano: 04.06.2014 22:18    Przez: ~masakra
Pożar mial miejsce 31 maja, a lmkonin pisze o nim dopiero teraz? Szybko, nie ma co!Wraz z kilkoma osobami organizujemy pomoc dla pogorzelców. Nie zbieramy pieniędzy, ale ubrania, buty, środki czystości, zabawki etc. Jeśli macie coś zbędnego w domu, co mogłoby się przydać sześcioosobowej rodzinie, która w pożarze straciła dach na głową, skontaktujcie się z Pauliną 725-757-554, lub drogą mailową pauza201@interia.plPomocy potrzebują rodzice i czwórka dzieci, chłopiec w wieku 8 lat i jego trzy siostry w wieku 11, 18 i 19 lat.Z góry dziekujęmy:))
Dodano: 04.06.2014 22:25    Przez: ~Paulinna
Nowicki... mamusia Cię na kamyszku wyszczała i strużesz pajaca?
Dodano: 04.06.2014 22:27    Przez: ~co za kretyn...
Czy dom był ocieplany styropianem?
Dodano: 04.06.2014 23:29    Przez: ~ciekawy
Jak zwykle bezsensowne dyskusje. Ludzie tu jest potrzebna kazda pomoc... a wasze dyskusje nic nie pomogą wszedzie jest zainteresowanie cudzą tragedia tylko postawcie się w takiej sytuacji nikomu tego co teraz przezywam nie zycze nawet najgorszemu wrogowi. W. Dzień pozaru pełno widzów głupich usmieszków i podtekstów gdzie teraz jesteście wszyscy? Kiedy pomoc potrzebna nie ma nikogo! Wojt gminy odklada telefo ny gdzie ta pomoc, ktora miala byc? Wieksze zainteresowanie wyrazily najblizsze gminy. I nie zycze sb aby komentarze internautów nas urazaly. Pozdrawiam wszystkich komentatorów!
Dodano: 05.06.2014 01:58    Przez: ~Patrycja
Dowiedziałem się,że "najmądrzejsi"ludzie w gminie uważają,że rodzina nie straciła wszystkiego bo dużo rzeczy wynieśli po pożarze z domu.Żałosne to jest!!!!Krew człowieka zalewa słuchając takich bredni!!!!Ktoś pomyślał jak te rzeczy wyglądają skoro z samego domu została jedna wielka ruina???Proponowałbym żeby ci najmądrzejsi zabrali sobie te" ocalone rzeczy" i oddali poszkodowanej rodzinie swoje..........Zamiast gadać takie brednie ruszyliby swoje szanowne tyłki i pomogli potrzebującym ludziom.
Dodano: 05.06.2014 10:39    Przez: ~oburzony
1 z 2
12>>