Dzisiaj jest piątek 22 listopada 2019, imieniny: Cecylii, Marka, Maura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19884) SPORT FORUM FIRMY (5418) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk zakończył granie w lidze, ale rozpoczyna w P ... (0)Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (5)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 7.06.2014 19:19

Kolorowy korowód przeszedł ulicami Konina. Zobacz jak prezentowały się poszczególne grupy. POOGLĄDAJ SOBIE! i już.

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

DZIĘKI FESTIWALOWI DZIECIĘCEMU WIEDZĄ W ŚWIECIE GDZIE JEST KONIN SZKODA TYLKO ŻE TEN AMFITEATR TO RUINA - SUPER IMPREZA
Dodano: 7.06.2014 19:22    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
dlaczego Konin nie reklamuje nigdzie takiej imprezy jaka odbywa sie w naszym mieście ?
Dodano: 7.06.2014 19:28    Przez: ~seba
Piękna radosna kolorowa impreza.Brawo,szkoda tylko ze raz na rok :(
Dodano: 7.06.2014 21:22    Przez: ~FESTI
Super klip. Fajna impreza z której Konin powinien być dumny! Bez 2 zdań wizytówka Konina .
Dodano: 7.06.2014 22:30    Przez: ~Rychwał
nie przesadzaj. 20zł za bilet jest do przyjęcia. potrafisz tylko jęczeć i wszędzie na wkręta wejść...?...
Dodano: 7.06.2014 22:54    Przez: ~krism

KOMENTARZE

DZIĘKI FESTIWALOWI DZIECIĘCEMU WIEDZĄ W ŚWIECIE GDZIE JEST KONIN SZKODA TYLKO ŻE TEN AMFITEATR TO RUINA - SUPER IMPREZA
Dodano: 07.06.2014 19:22    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Szkoda jeszcze, że festiwal dla dzieci kończy się o 2 w nocy, jakby nie można było zacząć imprezy o 17:00 i wręczanie nagród (nuda) zrobić w piątek, a w sobotę tylko część artystyczna
Dodano: 08.06.2014 02:42    Przez: ~monika
no właśnie 2 w nocy to nie pora dla dzieci i my emeryci o tej porze wolimy spać niż uspakajać nasze pieski
Dodano: 08.06.2014 06:07    Przez: ~dobra noc
Może dla ciebie wręczanie nagród to nuda. Ale ja np. na to czekam, gdyż dostaje nagrode. Jak np. w tym roku brązowy aplauz. Mnie tam to nie przeszkadza. A w piątek jest finał, i jeszcze jest wybieranie. :)
Dodano: 09.06.2014 16:50    Przez: ~Ania.
Ja tam nie narzekam. Mam 13 lat. I jeszcze do tego tańczyłam. A psy to nie Konina zmartwienie, i cały Konin nie będzie cicho, bo wam własne psy przeszkadzają...
Dodano: 09.06.2014 16:52    Przez: ~Anna.
dlaczego Konin nie reklamuje nigdzie takiej imprezy jaka odbywa sie w naszym mieście ?
Dodano: 07.06.2014 19:28    Przez: ~seba
tvp to mało?
Dodano: 07.06.2014 19:35    Przez: ~.
Specjalista od promocji miasta jest na urlopie.
Dodano: 08.06.2014 05:04    Przez: ~912
Ale cyrk
Dodano: 07.06.2014 19:34    Przez: ~Konińskie Tragedie
Ale impreza... Szkoda tylko ze do bogatych i do urzędników co bilety za darmo dostali .......... a reszta konina siedziała w domu .... bo na bilety nie mieli ......heheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Dodano: 07.06.2014 20:32    Przez: ~koninian l
nie przesadzaj. 20zł za bilet to nie jest jakaś zabójcza cena
Dodano: 07.06.2014 22:53    Przez: ~krism
nie przesadzaj. 20zł za bilet jest do przyjęcia. potrafisz tylko jęczeć i wszędzie na wkręta wejść...?...
Dodano: 07.06.2014 22:54    Przez: ~krism
Podejrzewam ze w ciągu dnia więcej na piwo tracisz ale na bilet szkoda
Dodano: 08.06.2014 07:11    Przez: ~Blacky
20 nije duzo tak jak sie idzie w pojedynke,a jak sie ma 3 ,4 dzieci to nie maly wydatek ,do tego kup jakiegos loda i co nie malo
Dodano: 08.06.2014 10:00    Przez: ~matka
festiwal jest raz na rok! więc bez przesady... organizacja też kosztuje i to pewnie nie małe pieniądze Ale wy potraficie tylko narzekać i chcielibyście wszystko za darmo!!!
Dodano: 08.06.2014 10:33    Przez: ~m m m
Bilet 20 zł.
Dodano: 09.06.2014 16:52    Przez: ~...
Ludzie popracujcie nad jakością nagrań jak naradzie jest do kitu
Dodano: 07.06.2014 20:34    Przez: ~tn
"zdjęcia i montaż Tristan Tomczak" to czego się spodziewałeś...
Dodano: 07.06.2014 23:08    Przez: ~lolek
Piękna radosna kolorowa impreza.Brawo,szkoda tylko ze raz na rok :(
Dodano: 07.06.2014 21:22    Przez: ~FESTI
Super klip. Fajna impreza z której Konin powinien być dumny! Bez 2 zdań wizytówka Konina .
Dodano: 07.06.2014 22:30    Przez: ~Rychwał
Kiedyś tak wyglądał pochód 1 maja aż sie łezka w oku zakręciła :(
Dodano: 07.06.2014 22:39    Przez: ~koninanin75
i to jest to nad czym trzeba 3mać Konin, promocja.. przez centrum 80 tysięcznego miasta maszerują ludzie w pięknym gronie z wielu państw., to ma być właśnie Konin, w Koninie mamy świecić promocją, Konin ma być rozpoznawalnym miastem nie tylko w WLKP, ale w całej Polsce... nie znam się na polityce, ale niech ktoś to kiedyś zrozumie to kiedyś staniemy się nie tyle co bardziej rozpoznawalnym miastem Polski, ale miastem, w które warto inwestować.
Dodano: 07.06.2014 23:10    Przez: ~Konin - potęga Wielk ...
A moze by tak chojnacka ze swoim pozal sie stowarzyszeniem by wziela sie za promocje takich imprez no ale po co?to jej wladzy nie da nie naglabie sie wiec widac to jej nie obchodzi.woli siedziec u fryzjera i wymyslac coraz to nowe odmiany kokotow na leb.pustostan niestety ktory jak to pustostan sypie sie,szpachej nie pomoze
Dodano: 08.06.2014 10:02    Przez: ~ktos
1 z 2
12>>