Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18709) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (4)

Zginął motorowerzysta

Dodano: 4.10.2014 12:05
Źródło: LM.pl

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś rano w Przykonie, pow. turecki. Zginął motorowerzysta.

Kierujący jednośladem marki Yamaha 68-latek, pojechał rano na stację paliw w Przykonie. Kiedy z niej wyjeżdżał, wjechał wprost pod samochód marki opel vectra kierowany przez 43-latka. Zderzenie było tak silne, że motorowerzysta zginął na miejscu. Kierowcy auta osobowego nic się nie stało.

Droga w kierunku Uniejowa była zablokowana przez około godzinę. Turkowska policja bada przyczyny tragicznego wypadku. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dawca organów
Dodano: 04.10.2014 12:29    Przez: ~Motościerwo
a Ty pajac jesteś
Dodano: 04.10.2014 15:41    Przez: ~motorowerzysta
A napiszecie o wczorajszym wypadku w miejscowości Staw w pow. Słupeckim? Samochód leżał na dachu w rowie
Dodano: 05.10.2014 08:40    Przez: ~gościu
Powiat turecki ??? :)
Dodano: 04.10.2014 12:39    Przez: ~alex
turki zaatakowaly turek i utworzyly swoj powiat - turecka mniejszosc narodowa
Dodano: 04.10.2014 13:42    Przez: ~turkowski
Ano, tak się składa, że oficjalna i urzędowa nazwa powiatu brzmi: turecki. Wiem, że to niedorzeczne, ale tak ustalili językoznawcy i urzędnicy i musimy się do tego dostosować.
Dodano: 04.10.2014 16:53    Przez: ~Polonista
Czy to byli Polscy urzędnicy i językoznawcy , czy Unijni . Jestem za powiatem turkowskim,a nie tureckim. Turkowianin od pokoleń ,a też to się liczy i nikt nie pytał.
Dodano: 05.10.2014 11:09    Przez: ~Tur.
motorowerzysta ? co on na skuterze jechał ?
Dodano: 04.10.2014 12:55    Przez: ~MotoCYKLISTA
MotoCYKLISTO znawco jednośladów. Motorower, to nie tylko skuter. Jest określone w kodeksie ruchu drogowego, co zaliczamy do motorowerów. Ale Ty jesteś motocyklistą, więc wiesz lepiej.
Dodano: 04.10.2014 14:45    Przez: ~Loxley
oj P.K.N. y
Dodano: 04.10.2014 12:56    Przez: ~PaAAAAAAAAAAn
pewnie wnukowi zabrał zatankowac .........
Dodano: 04.10.2014 14:00    Przez: ~honda.
Wielkie PENIOKI sie znalazly podejrzewam ze po innym mieście juz byś nie umial sie poruszać bo tu jeździsz na pamięć
Dodano: 04.10.2014 16:01    Przez: ~jjjjj
Na pamiec to kodeks drogowy prosze znac, i uwaznie obserwowac droge, patrzec na znaki i przede wszystkim stosowac sie do tych znakow. Wtedy kazdy bedzie kierowca a nie ***-em czy pn-em itp...
Dodano: 04.10.2014 16:52    Przez: ~szerokosci
jak by sie do tego wszystkiego stosować to by pieszo musiał chodzić. Jak patrzysz do góry na znaki to pod koła ci coś wpadnie itd...
Dodano: 05.10.2014 08:43    Przez: ~zakaz
Turek .net nic o tym nie słyszał..........................
Dodano: 04.10.2014 17:42    Przez: ~Franz
Sprawdz na turek.net a dopiero później się wypowiadaj
Dodano: 04.10.2014 22:07    Przez: ~aaaa
samo życie , czy tak miało być ?
Dodano: 04.10.2014 17:46    Przez: ~xxl
Motorower jest do 49ccm wiec kazdy pojazd zarejestrowany na ta pojemnosc jest motorowerem.
Dodano: 04.10.2014 17:54    Przez: ~Derbi
1 z 2
12>>