Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18734) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 25.10.2014 09:00
Źródło: LM.pl

Czy uda się wykonawcy do końca października z remontem mostu żelaznego? Zobacz, co zarejestrowała nasza kamera. Pooglądaj sobie i już.

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Uda się uda przed samymi wyborami i będzie POchwała gosPOdarzy za cud na moście.Ludziska kupią i zagłosują jak zawsze .Raz róże raz most byle do koryta.
Dodano: 25.10.2014 09:42    Przez: ~Q

KOMENTARZE

Uda się uda przed samymi wyborami i będzie POchwała gosPOdarzy za cud na moście.Ludziska kupią i zagłosują jak zawsze .Raz róże raz most byle do koryta.
Dodano: 25.10.2014 09:42    Przez: ~Q
Jak nie zdazycie to robcie spokojnie i dokladnie nawet do polowy listopada. Pospiech jest dobry przy lapaniu pchel.
Dodano: 25.10.2014 14:03    Przez: ~Karol nie sw.
Pooglądaj sobie i już - kto to wymyślił??? Ludzie weźcie sie w garść. Poziom tekstów równa sie poziomowi bezrobocia w tym przedsiębiorczym mieście
Dodano: 25.10.2014 10:58    Przez: ~Mr t
CIEKAWE CZY CHWASTY I GALEZIE MIASTO ZDARZY W TYM ROKU POOPCINAC ... chociarz na ZATORZU .... tesco netto paderewskiego PRZEJSCIE PRZY TORACH ..
Dodano: 25.10.2014 11:17    Przez: ~ na co czekaja ?
PRZEJSCIE PRZY TORACH NA ZATORZU PRZY TOROWEJ JEST MASAKRYCZNE I PRZEJŚCIE NAD TORAMI
Dodano: 25.10.2014 12:07    Przez: ~A
Fakt, wyjątkowy syf. Nikt tam nie sprząta, bo i po co. Ludzie i tak łażą przez tory. Tam też sajgon, tyle śmiecia.
Dodano: 25.10.2014 20:28    Przez: ~tutejszy
starczy śmieci nie rzucać, to ich nie będzie, miej pretensje do tych co naśmiecili
Dodano: 26.10.2014 10:55    Przez: ~f
Nie ma żadnych szans , że skończyć do końca października, otwarcie 16 listopada w wybory rano.
Dodano: 25.10.2014 14:50    Przez: ~drogowiec
Polecam tę rurę skorodowaną pod mostem bez izolacji prowadzącą wodę / widać na filmie/ co by ją zaizolować bo zamarznie .
Dodano: 25.10.2014 14:54    Przez: ~H2O
Po obejrzeniu tego filmu nie da sie nic powiedzieć o stanie robót, bo ich po prostu nie widać. Oprócz tego, że sama konstrukcja żelazna została pomalowana na szaro. Na tym portalu nie tylko piszą byle co i byle jak, ale jeszcze filmują co popadnie, bez żadnego pomyślunku.
Dodano: 25.10.2014 20:33    Przez: ~insz
Konińskie tragedie
Dodano: 25.10.2014 22:11    Przez: ~.
MAM PYTANKO czemu juz nie pokazujecie ile zostalo dni do otwarcia mostu
Dodano: 26.10.2014 07:45    Przez: ~BODZIO
a jak za pięć latek na nowo będzie rdzewiał i pieniądze pójdą na marne itp.
Dodano: 26.10.2014 10:27    Przez: ~xxl
za dziury w drogach niech sie darmozjady.. baneje wezmą. Fakt polataki troche krzyzowke w centrum za co sie nalezy ale dojazd do ronda przy dworcu od dworcowej jest mecha daziurawy, kolo kauflanda pomiedzy swiatlami nie idzie przejechac normalnie, takich miejsc w koninie jest cała masa i nikt z tym nic nie robi bo to malo widoczne jest. Najlepiej pier...nąc most przed wyborami i lud to kupi. To ze pan prezydent wymienia wahacze w sluzbowym aucie z apieniadze podatnikow nie oznacza ze mieszkanców stac na takie zabawy co roku.
Dodano: 27.10.2014 10:48    Przez: ~kaziu
1 z 2
12>>