Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17684) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 11oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Są kolejne przypadki zakażenia z powiatu tureckieg ... (1)Konin. Pielgrzymka na Jasną Górę inna niż wszystki ... (2)

Dachowanie w Szyszynie

Aktualizacja 3.12.2014 09:25
Źródło: LM.pl

Do dachowania samochodu osobowego doszło dzisiaj przed siódmą rano w Szyszynie (gmina Ślesin). Żadnemu z trójki podróżujących volkswagenem golfem mężczyzn nic się nie stało.

- To zdarzyło się na bocznej drodze a nie na krajowej dwudziestce piątce – poinformował naszą redakcję mł. Kpt. Sebastian Andrzejewski z KM PSP w Koninie. - Wszyscy pasażerowie opuścili pojazd jeszcze przed przybyciem straży pożarnej na miejsce zdarzenia.

- Samochodem podróżowało trzech młodych mężczyzn w wieku 21, 25 i 27 lat – uzupełnił naszą wiedzę o zdarzeniu st. asp. Marcin Jankowski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie. - Kierował 25-latek. Samochód wypadł z drogi prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości, ale to dopiero zostanie wyjaśnione.

Informacje na ten temat są nieprecyzyjne, ale choć nikomu nic poważnego się nie stało, wszyscy trzej pasażerowie volkswagena golfa zostali podobno zabrani do szpitala.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak nie bmw to golf. Na wioskach jezeli dojdzie do wypadku to wiadomo ze chodzi albo o starego golfa albo o stare bmw. Szopa sie wali. na scianie grzyb , na podworku syf ale bme e46 stać musi zeby potem pod remiza w sobote pokazywac kim sie jest.
Dodano: 3.12.2014 10:34    Przez: ~fe
Nie spieszcie się !!! Zawsze wolniej i ostrożnie.
Dodano: 3.12.2014 14:05    Przez: ~Justyna

KOMENTARZE

Podobno zostali zabrani dobre jest to zdanie podobno
Dodano: 03.12.2014 10:06    Przez: ~yxz wz
to zdanie też mi się podoba
Dodano: 03.12.2014 10:21    Przez: ~ce
Jak nie bmw to golf. Na wioskach jezeli dojdzie do wypadku to wiadomo ze chodzi albo o starego golfa albo o stare bmw. Szopa sie wali. na scianie grzyb , na podworku syf ale bme e46 stać musi zeby potem pod remiza w sobote pokazywac kim sie jest.
Dodano: 03.12.2014 10:34    Przez: ~fe
O co ci chodzi gosciu kazdy jezdzi takim autem na jakiego go stac wal sie z takimi komentazami
Dodano: 04.12.2014 08:33    Przez: ~kierowca reno
droga redakcjo czy możecie przestać zatrudniać analfabetów???????
Dodano: 03.12.2014 10:40    Przez: ~arbuz
A jakiż powód tej złośliwości u szanownego znawcy?
Dodano: 03.12.2014 11:10    Przez: ~Pytek
podobno golfy to takie super bryki jeżdzą jak przyklejone do podłoża, niemiec płacze jak sprzedaje no i się nie psują bo jak tu z zasiłku w moprze naprawić auto ?
Dodano: 03.12.2014 12:16    Przez: ~golfZeWsi
Jak nie wiecie analfabeci co tak naprawdę się tak stało i z jakiego powodu był ten wypadek to w ogóle nie piszcie na ten temat. G .. wiecie. I nie piszcie bzdur. A golf nie był stary!
Dodano: 03.12.2014 12:24    Przez: ~bez
Nie spieszcie się !!! Zawsze wolniej i ostrożnie.
Dodano: 03.12.2014 14:05    Przez: ~Justyna
Jakby im miało się po co spieszyć, ;) nie ważne jakie auto, jak ktoś nie posiada jednostki odpowiedzialnej za myślenie to mocna jednostke napędową mu dać. Szybko to się wytepi ^.^
Dodano: 03.12.2014 15:14    Przez: ~Seicento
Na pewno ten samochód jest lepszy od twojego :D I nie komentuj jak nie wiesz >_
Dodano: 03.12.2014 17:12    Przez: ~Anonim
jelopy kazdemu to sie moze przytrafic golf byl 8 letni
Dodano: 03.12.2014 20:04    Przez: ~aa
idioci pisza gupoty jak nie wiedza jak bylo
Dodano: 03.12.2014 20:08    Przez: ~swiadek
no napisali ze stary golf przeciez.
Dodano: 04.12.2014 08:17    Przez: ~s2
Skoro nic im sie nie stalo, to po co tyle karetek i strazy jechalo??
Dodano: 04.12.2014 12:15    Przez: ~Szyszyniak
1 z 2
12>>