Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18921) SPORT FORUM FIRMY (5386) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Strażacy wyciągnęli kozę z 11-metrowej studni

Dodano: 25.03.2015 13:49

Konińscy strażacy zostali wczoraj wezwani do pomocy w uwolnieniu z głębokiej studni... kozy.

- Wczoraj tuż przed godz. 18.00 strażacy zostali wezwani do nietypowego zdarzenia w miejscowości Mostki, gmina Sompolno – poinformował naszą redakcję mł. kpt. Sebastian Andrzejewski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w studni na głębokości około 11 m znajduje się koza. Działania polegały na zejściu ratownika do studni przy użyciu sprzętu wykorzystywanego do ratownictwa wysokościowego.

Dzięki akcji strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Koninie i druhów z OSP Sompolno koza została wydobyta na powierzchnię żywa i przekazana zadowolonemu właścicielowi.

Zdjęcia JRG nr 1 w Koninie

  • Strażacy wyciągnęli kozę z 11-metrowej studni
  • Strażacy wyciągnęli kozę z 11-metrowej studni
  • Strażacy wyciągnęli kozę z 11-metrowej studni

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przez miesiąc JRG Nr 1 powinno dostawać mleko od kozy za darmo.
Dodano: 25.03.2015 14:07    Przez: ~strażak emeryt
Ale że się nie połamała, to cud.
Dodano: 25.03.2015 14:32    Przez: ~:)
Co ma do rzeczy w tym przypadku neoliberalizm? Koszt akcji i wartość ratowanego mienia nie istotne, bo płacąc podatki zawierasz z państwem swego rodzaju umowę ubezpieczenia, na podstawie której państwo zobowiązane jest do świadczenia pomocy w nagłych przypadkach, tym razem było to ratowanie kozy ze studni.
Dodano: 25.03.2015 15:11    Przez: ~meno
a swoje życie na ile wyceniasz w takim przypadku gdybyś robiła za kozę?
Dodano: 25.03.2015 15:24    Przez: ~red

KOMENTARZE

Przez miesiąc JRG Nr 1 powinno dostawać mleko od kozy za darmo.
Dodano: 25.03.2015 14:07    Przez: ~strażak emeryt
Koza zapewne zobaczyła odbicie Bronka Komorusa z jego bronkobusa i przerażona wskoczyła do studni.Koza pierwsza się POznała na wartości kandydata.
Dodano: 25.03.2015 16:09    Przez: ~Q
Biedne zwierzatko uslyszalo ze Duda ( pisiolek ) przyjezdza i ze strachu wskoczyla do studni. Tego oszoloma nawet zwierzeta sie boja.
Dodano: 25.03.2015 18:47    Przez: ~Leon
moze to były ćwiczenia
Dodano: 25.03.2015 21:36    Przez: ~morze
Ale że się nie połamała, to cud.
Dodano: 25.03.2015 14:32    Przez: ~:)
bo nie skakała
Dodano: 25.03.2015 14:39    Przez: ~red
to wskoczyła czy wpadła?
Dodano: 25.03.2015 15:07    Przez: ~golun
Bohaterzy :-) Ciekawe co na to liberalna szkoła ekonomiczna ( neoliberalizm ) , która wszystko zamienia na pieniądz. Akcja ratownicza warta 2tys. zł a koza 50zł
Dodano: 25.03.2015 14:50    Przez: ~ANARCHISTKA
Co ma do rzeczy w tym przypadku neoliberalizm? Koszt akcji i wartość ratowanego mienia nie istotne, bo płacąc podatki zawierasz z państwem swego rodzaju umowę ubezpieczenia, na podstawie której państwo zobowiązane jest do świadczenia pomocy w nagłych przypadkach, tym razem było to ratowanie kozy ze studni.
Dodano: 25.03.2015 15:11    Przez: ~meno
a swoje życie na ile wyceniasz w takim przypadku gdybyś robiła za kozę?
Dodano: 25.03.2015 15:24    Przez: ~red
Strażacy mieli ćwiczenia,a przy okazji spełnili dobry uczynek.
Dodano: 25.03.2015 23:23    Przez: ~sikórka
Żeby kózka nie skakała , to by w studni nie ryczała...
Dodano: 25.03.2015 15:38    Przez: ~...
a dlaczego nikt nie wezwał policji..? moze koza chciała popełnic samobójstwo..!
Dodano: 25.03.2015 16:01    Przez: ~kn
Gratulacje dla ratowników.
Dodano: 25.03.2015 20:01    Przez: ~dobry pasterz
Zadowolony właściciel niech lepiej zabezpieczy te dziure.
Dodano: 25.03.2015 20:03    Przez: ~dziecko w wieku szkol ...
A skąd wiesz że nie była zabezpieczona ? Chyba nie widziałeś ani nie słyszałeś nigdy o kozie i nie wiesz że wejdzie wszędzie i tego się nie przewidzi ...
Dodano: 25.03.2015 21:19    Przez: ~nn
Inteligentny człowiek przewiduje rzeczy nieprzewidywalne.
Dodano: 25.03.2015 23:20    Przez: ~marysia
u mnie to koza po drabinie 2 metry włazi i siano wpier....a
Dodano: 26.03.2015 20:07    Przez: ~dziad
pewnie uciekala przed ksiedzem teofilem
Dodano: 25.03.2015 20:42    Przez: ~pochwaLony
kochani strażacy :*
Dodano: 25.03.2015 20:50    Przez: ~d
Raczej dzięki akcji strażaków z Konina koza została uratowana !
Dodano: 25.03.2015 21:24    Przez: ~n
1 z 2
12>>