Dzisiaj jest niedziela 9 sierpnia 2020, imieniny: Romualda, Romana, Ireny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16993) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 20oC
Jutropogoda
26 / 19oC
Pojutrzepogoda
25 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
5 września odbędzie się gala MMA Brave Combat Fede ... (0)Oblężona twierdza nie padła. Sokół zremisował z Po ... (0)

Miejskim autobusem w Kole jeździ za mało pasażerów

Dodano: 2.06.2015 10:12

Po raz kolejny zmodyfikowany został rozkład jazdy miejskiego autobusu w Kole, żeby zachęcić mieszkańców do korzystania z komunikacji publicznej.

- Miejski autobus wyjechał na kolskie ulice, gdyż nasi mieszkańcy zgłaszali burmistrzowi potrzebę uruchomienia lokalnego transportu, a godziny jazdy ustalono na podstawie ankiet, ale nadal nie ma oczekiwanego zainteresowania tym rodzajem transportu – poinformowała naszą redakcję Katarzyna Wojtysiak z kolskiego magistratu. - Dlatego Urząd Miejski w Kole od czerwca wprowadza nowe, popołudniowe kursy w nadziei, że mieszkańcy zaczną korzystać z tego udogodnienia.

Po zmianie rozkładu jazdy autobus spod szpitala do zakładów mięsnych wyrusza o godz: 5.00, 7.00, 13.00, 15.05, 18.00. O godz. 19.00 można jeszcze przebyć trasę szpital – PKS. W przeciwną stronę, czyli od zakładów mięsnych do szpitala, autobus wyrusza o: 6.20, 14.20, 16.00 i 18.35.

- Zachęcamy mieszkańców do korzystania z miejskiego autobusu – powiedziała Katarzyna Wojtysiak. - Jeśli nie zwiększy się zainteresowanie tą linią, burmistrz przeanalizuje decyzję o rezygnacji z wydatkowania publicznych środków na transport lokalny.

Zmodyfikowany rozkład jazdy znajduje się na stronie www.kolo.pl w zakładce „Lokalny transport zbiorowy” oraz na słupach ogłoszeniowych i przystankach. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja miejska w Kole,   miasto Koło

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jak w każdym biznesie, również tym komunalnym, potrzebny jest czas, aby uzyskać jakieś efekty. Tu krok w dobrym kierunku, dodatkowe kursy, ale i one od razu mogą niewiele zmienić. Trzeba przeczekać, jeśli ludzie zauważą, że ten autobus, to punktualny i niezawodny środek transportu zaczną z niego korzystać. A może jakaś modyfikacja trasy, np. przez jej wydłużenie?
Dodano: 02.06.2015 10:50    Przez: ~felicjan
To niech bedzie darmowy zaraz sie zapełni!
Dodano: 02.06.2015 11:06    Przez: ~;)
Może warto pomyslec o autobusie niskopodlogowym! Osoby na wózkach inwalidzkich, matki z wózkami oraz osoby starsze miałyby łatwiejszy dostęp do autobusu. Ani gmina ani PKS o tym nie pomyślał!!! Jesteście żałośni!!!
Dodano: 02.06.2015 11:45    Przez: ~M.z
do tłuka mz:jak zwykle nie jesteś zorientowany, bo w Kole jeździ autobus dostosowany do wózków inwalidzkich ;-)
Dodano: 02.06.2015 17:48    Przez: ~mzk
Ciekawe w którym miejscu!!! W Kole ostatnio widziałem Autosana i do niskopodlogowych autobusów duzo mu brakowało.
Dodano: 02.06.2015 18:49    Przez: ~M.z
Jelcz raczej. Mała pomyłka.
Dodano: 02.06.2015 19:07    Przez: ~M.z

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.