Dzisiaj jest poniedziałek 19 listopada 2018, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22533) SPORT FORUM FIRMY (5252) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Rozpoczęło się głosowanie na Wolontariusza ... (3)Ananasy z naszej klasy, czyli pierwszaki z SP 1, S ...

Uczennice z Górniczej wyróżnione w konkursie statystycznym

Dodano: 9.06.2015 13:36

Uczennice z Zespołu Szkół Górniczo - Energetycznych w Koninie : Weronika Arent, Izabela Borowska i Andżelika Galor zostały wyróżnione w siódmej edycji konkursu wielkopolskiego „Statystyka mnie dotyka”.

Zdobyły wyróżnienie za wkład pracy oraz wykorzystanie oryginalnych narzędzi do prezentacji opracowanego tematu w kolejnej edycji tego konkursu. Uroczystość wręczenia nagród laureatkom konkursu i opiekunce odbędzie się 11 czerwca. w najbliższy czwartek w Centrum Edukacji Usług Elektronicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. To tam w trakcie ogólnopolskiej konferencji naukowej „Pomiar ubóstwa i wykluczenia społecznego w układach regionalnych i lokalnych” uczennice Górniczej zostaną docenione. Za zaangażowanie i propagowanie idei konkursu podziękowania należą się Marcie Woźniak, nauczycielce przedmiotów ekonomicznych w ZSGE, która pomagała uczennicom.

Tegoroczną edycję konkursu honorowym patronatem objęli: wojewoda wielkopolski, Wielkopolski Kurator Oświaty i prezes Głównego Urzędu Statystycznego.

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szkoła Górnicza,   ZSGE w Koninie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.