Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18055) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Uczennice z Górniczej wyróżnione w konkursie statystycznym

Dodano: 9.06.2015 13:36

Uczennice z Zespołu Szkół Górniczo - Energetycznych w Koninie : Weronika Arent, Izabela Borowska i Andżelika Galor zostały wyróżnione w siódmej edycji konkursu wielkopolskiego „Statystyka mnie dotyka”.

Zdobyły wyróżnienie za wkład pracy oraz wykorzystanie oryginalnych narzędzi do prezentacji opracowanego tematu w kolejnej edycji tego konkursu. Uroczystość wręczenia nagród laureatkom konkursu i opiekunce odbędzie się 11 czerwca. w najbliższy czwartek w Centrum Edukacji Usług Elektronicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. To tam w trakcie ogólnopolskiej konferencji naukowej „Pomiar ubóstwa i wykluczenia społecznego w układach regionalnych i lokalnych” uczennice Górniczej zostaną docenione. Za zaangażowanie i propagowanie idei konkursu podziękowania należą się Marcie Woźniak, nauczycielce przedmiotów ekonomicznych w ZSGE, która pomagała uczennicom.

Tegoroczną edycję konkursu honorowym patronatem objęli: wojewoda wielkopolski, Wielkopolski Kurator Oświaty i prezes Głównego Urzędu Statystycznego.

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szkoła Górnicza,   ZSGE w Koninie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.