Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKIDS PLAY - bezpieczny i przyjazny plac zabaw w Ferio Konin z nowymi atrakcjami!

KIDS PLAY - bezpieczny i przyjazny plac zabaw w Ferio Konin z nowymi atrakcjami!

Materiał promocyjny

Dodano:
KIDS PLAY - bezpieczny i przyjazny plac zabaw w Ferio Konin z nowymi atrakcjami!
materiał promocyjny

Otwarta we wrześniu zeszłego roku strefa KIDS PLAY została niedawno wzbogacona o bezpłatne warsztaty dla najmłodszych. W każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca najmłodsi klienci centrum mogą korzystać z warsztatów plastycznych i rozbudowanej strefy zabaw. Rodziców z dziećmi Ferio niezmiennie zaprasza do strefy we wszystkie dni, w których otwarte jest centrum, w godzinach 9.00 - 21.00.

KIDS PLAY to niesamowity bezpłatny plac zabaw dla dzieci, który wywołuje uśmiech na dziecięcych buziach. Wsłuchując się w potrzeby klientów, oprócz przygotowanych we współpracy z pedagogami gier i zabaw, które bawią ucząc i ucząc bawią, Ferio Konin rozszerzyło strefę z myślą o tych najmniejszych klientach centrum. Podczas warsztatów, które odbywają się w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca podłoga w strefie wykładana jest miękkimi puzzlami, a przestrzeń wypełniają specjalne siedziska, tak aby najmłodsi mieli swój bezpieczny plac zabaw. Pod czujnym okiem animatorek, mali mieszkańcy Konina i okolic, mogą bawić się do woli drewnianymi klockami, rysować, skakać, lub po prostu wypoczywać. Dla tych, którzy chcą odkryć swój talent plastyczny przygotowano warsztaty kreatywne.

Na tym wyjątkowym placu zabaw nie sposób się nudzić! Można za to odkrywać nowe pasje i rozwijać dotychczasowe umiejętności.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, Ferio Konin zadbało o to, aby zarówno wszystkie dostępne w strefie zabawki, jak i wyposażenie posiadały niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

KIDS PLAY - bezpieczny i przyjazny plac zabaw w Ferio Konin z nowymi atrakcjami!
Czytaj więcej na temat:ferio, kids play
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole