Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościOczyszczanie wodorowe- sposób na piękną skórę

Oczyszczanie wodorowe- sposób na piękną skórę

Materiał promocyjny

Dodano:
Oczyszczanie wodorowe- sposób na piękną skórę
materiał promocyjny

Obecna wiedza i zaawansowanie w dziedzinie kosmetologii sprawia, że sposobów na poprawę stanu skóry jest bardzo wiele. Różnią się one efektywnością, stopniem inwazyjności czy czasem, po którym możliwe jest osiągnięcie zamierzonego rezultatu. Właśnie te elementy mają szczególne znaczenie w momencie wyboru odpowiedniego zabiegu. Szybki efekt widoczny niemal natychmiastowo, bezpieczeństwo i niezwykle satysfakcjonujące rezultaty zapewnia wodorowe oczyszczanie twarzy. To niezaprzeczalny hit w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Zabieg wieloetapowy, który zatroszczy się o skórę, oczyści ją, złuszczy martwy naskórek, dotleni, odżywi i zneutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za jej starzenie. 

Na czym polega zabieg wodorowego oczyszczania?

Oczyszczanie wodorowe twarzy to zabieg kosmetyczny, który polega na wtłoczeniu przy pomocy wody pod zwiększonym ciśnieniem cząsteczek wodoru w głąb skóry. Wodór wyróżnia się wśród innych pierwiastków występujących w naturze tym, że jest spośród nich najlżejszy i najmniejszy, dzięki czemu może bardzo skutecznie przenikać do głębszych warstw skóry. Efektem takiej głębokiej penetracji jest dokładnie oczyszczona, nawilżona, dotleniona i odżywiona skóra. Poza tym fakt dotarcia w głąb skóry gwarantuje zneutralizowanie wolnych rodników.  

Zabieg oczyszczania wodorowego możliwy jest do wykonania jedynie w gabinetach kosmetycznych. Wykonuje się go zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, zwykle na obszarze twarzy, ale również dekoltu oraz szyi. Może być wykonywany nawet w przypadku skóry bardzo wrażliwej, naczyniowej i trądzikowej. Jego łagodzące działanie przyspiesza gojenie ran oraz zmniejsza stany zapalne. Może być on samodzielnym, skutecznym zabiegiem, którego efekty widoczne są gołym okiem natychmiast po jego zakończeniu lub jako pierwszy element, wstęp do innej procedury kosmetycznej polegający na dogłębnym oczyszczaniu skóry. Oczyszczanie wodorowe wykonuje profesjonalista na pozbawionej makijażu i czystej cerze. Zabiegowi oczyszczania wodorowego towarzyszy proces elektroporacji. Jest to zabieg zupełnie bezpieczny i bezbolesny, polegający na wywołaniu zmian w błonkach poprzez działanie impulsów elektrycznych. Powstałe w ten sposób maleńkie kanaliki służą do dostarczania w głąb skóry składników aktywnych. Całkowity przebieg leczenia składa się z kilku etapów. Każdy z nich ma swoją funkcję i określone działanie, dlatego profesjonalizm gabinetu kosmetycznemu i skorzystanie z zabiegu oczyszczania wodorowego w Warszawie, w sprawdzonym miejscu ma ogromne znaczenie.

Pierwszym etapem wodorowego oczyszczania jest peeling kawitacyjny, którego zastosowanie jest wstępnym złuszczeniem naskórka. Kolejny etap to wprowadzenie pod skórę wodoru. Wolne rodniki i jony wodory łączą się, tworząc wodę i czysty tlen. W dalszej części zabiegu następuje złuszczenie obumarłych warstw naskórka, dotlenienie i wreszcie rozprowadzenie antyoksydantów, aby zabezpieczyć skórę przed ponownym wytworzeniem się zbyt dużej ilości wolnych rodników oraz przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.  Kolejnym etapem oczyszczania wodorowego jest sonoforeza, czyli wprowadzenie antyoksydantu w głębsze warstwy skóry, z pomocą głowicy emitującej ultradźwięki, co doprowadza do drgania komórek, odprężenia mięśni, pobudza krążenie krwi i limfy, czego efektem jest regeneracja komórek. Ostatnim krokiem jest lifting, który wykorzystuje biopolarną falę radiową zapobiegającą starzeniu się skóry.

Efekty wodorowego oczyszczania skóry 

Jedną z podstawowych zalet korzystania z zabiegu wodorowego oczyszczania jest jej efektywność. Widoczne zaraz po leczeniu rezultaty są spektakularne i niezwykle trwałe. Polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku i przy różnych problemach skórnych. Mogą zastosować go osoby leczące trądzik, posiadające cerę naczyniową, a nawet wrażliwą i skłonną  do podrażnień. Kuracja działa przeciwstarzeniowo, gdyż głównym efektem oczyszczania wodorowego twarzy jest neutralizacja wolnych rodników, odpowiedzialnych za starzenie się skóry oraz zapobieganie ponownemu się ich wytwarzaniu. Doskonale radzi sobie z pierwszymi oznakami starzenia. Poza tym zabieg oczyszczania wodorowego skutecznie odżywia, uelastycznia i ujędrnia skórę. Zabieg oczyszczania wodorowego to także skuteczna redukcja przebarwień, dokładne oczyszczenie skóry, poprzez dotarcie do głębokich warstw skóry. Oczyszczanie wodorowe wspomaga wyrównanie kolorytu skóry, oczyszcza pory, komórki skóry, reguluje wydzielanie sebum i poprawia napięcie skóry. Jest krokiem do poprawy elastyczności i regeneracji skóry. Wodorowe oczyszczanie złuszcza martwy naskórek, Poza działaniem oczyszczającym i stymulującym, ma również działanie łagodzące. Zmniejsza stany zapalne, niweluje obrzęki i przyspiesza gojenie się ran.  

Przeciwskazania do stosowania zabiegu oczyszczania wodorowego 

Mimo, że oczyszczanie wodorowe jest niezwykle bezpiecznym i nieinwazyjnym zabiegiem, istnieje kilka przeciwskazań do jego stosowania. Oczyszczanie wodorowe nie może zostać przeprowadzone u osób, u których stwierdzono patologiczne stany chorób przewlekłych takich jak: cukrzyca, nowotwór, epilepsja czy niektóre rodzaje alergii. Aktywne choroby skóry, nadwrażliwość na działanie prądu, aktywna opryszczka czy posiadanie urządzeń medycznych w ciele, takich jak rozrusznik serca czy metalowy implant, to kolejne przeciwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Oczyszczanie wodorowe twarzy nie może zostać również przeprowadzone u kobiet w ciąży. 

Oczyszczanie wodorowe pomimo swoich kilku przeciwskazań, jest zabiegiem skierowanym niemal do każdego. Daje gwarancję pięknej, wypielęgnowanej i odżywionej skóry. Szybko i skutecznie pomoże w pozbyciu się nadmiernego wydzielania sebum, przebarwień, spowolni proces starzenia, a dzięki działaniu substancji aktywnych neutralizuje wolne rodniki, odżywia, zapewniając dogłębne oczyszczenie, nawilżenie i zabezpieczenie skóry. 

Czytaj więcej na temat:uroda
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole