Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościOd kropli do kropli i się uzbiera. Do pomocy zawsze warto zachęcać

Od kropli do kropli i się uzbiera. Do pomocy zawsze warto zachęcać

Dodano:
Od kropli do kropli i się uzbiera. Do pomocy zawsze warto zachęcać
dyżur

Piątek, piąteczek i jak zwykle wiele się dzieje. Bądźcie z nami przez cały dzień. O czym warto dzisiaj pamiętać.

Światowy Dzień Krwiodawstwa - 14 czerwca

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawstwa, ustanowiony na cześć Karla Landsteinera, który w 1901 roku odkrył grupy krwi. To dzień szczególny dla wszystkich, którzy chcą podzielić się najcenniejszym darem - krwią. Wszystkim dawcom składamy serdeczne podziękowania!

Festiwal Klimatyczna Rewolucja - 14-16 czerwca 2024, Konin

Już dziś zapraszamy Was na Festiwal Klimatyczna Rewolucja, który odbędzie się w Koninie. Start o godz. 10:00 w Konińskim Domu Kultury. Przez trzy dni w mieście wiele wydarzeń związanym z ochroną środowiska i edukacją ekologiczną. Nie przegapcie wielkiego otwarcia oraz panelu dyskusyjnego „Przyszłość klimatu: edukacja, polityka i aktywizm”, którego relację znajdziecie na portalu LM.pl.

Bądźcie z nami na bieżąco

Nie zapomnijcie sprawdzić naszego „Weekendowego rozkładu jazdy”, który publikujemy co piątek. Znajdziecie tam najświeższe informacje o wydarzeniach w nadchodzących czerwcowych dniach.

W razie jakichkolwiek pytań czy potrzeby interwencji, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie się z nami skontaktować za pośrednictwem WhatsApp, Facebooka, e-maila: redakcja@portal.lm.pl lub telefonicznie pod numerem 535 990 026.

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole