Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPolska Jest Jedna. Marek Bąkowski zapowiada ratowanie kopalni

Polska Jest Jedna. Marek Bąkowski zapowiada ratowanie kopalni

Dodano: , Żródło: LM.pl
Polska Jest Jedna. Marek Bąkowski zapowiada ratowanie kopalni
dwie na jedynkę

„Jedyna prawdziwa prawica to Polska Jest Jedna” – twierdzi Marek Bąkowski, lider listy w okręgu konińsko-gnieźnieńskim, który był gościem programu „Dwie na Jedynkę”.

Polska Jest Jedna to partia, która powstała zaledwie pół roku temu. Jej przewodniczący, prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech, zarejestrowanie list w całym kraju nazwał cudem. Marek Bąkowski, ogrodnik i pilot wycieczek z miejscowości Krzywinia w pow. kościańskim, wierzy w zwycięstwo partii i liczy na pięć mandatów w okręgu konińsko-gnieźnieńskim.

- Współpracować możemy z każdą partią, jeżeli zaakceptuje pewne dogmaty. To przede wszystkim poszanowanie życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci – mówi Marek Bąkowski. - Nie ma prawicowych partii oprócz naszej. Widzimy jakie są rozgrywki w Konfederacji i PiS-ie. Niszczenie klasy średniej, zakładów pracy, kopalń – dodaje.

Marek Bąkowski zapowiada powrót do węgla, korzystanie na większą niż dotąd skalę ze źródeł geotermalnych, uruchomienie nowoczesnych technologii eksploatacji i gazyfikacji węgla oraz otwieranie nowych kopalń.

- To od nas zależy, czy obronimy kopalnie. Wystarczy, że postawimy krzyżyk przy partii Polska Jest Jedna. Chcę uratować Polskę, kopalnie, węgiel i miejsca pracy. Jeżeli będziemy mieli decyzyjność to natychmiast wypowiadamy pakt klimatyczny – podkreśla kandydat na posła.

Kolejny odcinek „Dwie na Jedynkę” już jutro, jak zwykle o godz. 20:00.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole