Skocz do zawartości
LM.plWiadomościRzgów. Radni głosowali nad wotum zaufania i absolutorium dla wójta

Rzgów. Radni głosowali nad wotum zaufania i absolutorium dla wójta

Dodano: , Żródło: LM.pl
Rzgów. Radni głosowali nad wotum zaufania i absolutorium dla wójta
Rzgów

Jednomyślnie radni gminy Rzgów przyznali wotum zaufania i absolutorium wójtowi Grzegorzowi Matuszakowi. – Aż miło się patrzy, jak te inwestycje powstają – mówili radni podczas dyskusji nad stanem gminy.

Niespodzianki nie było. Wójt gminy Rzgów Grzegorz Matuszak otrzymał jednomyślne wotum zaufania i absolutorium od rzgowskich radnych. Taką decyzję radni podjęli podczas czwartkowej sesji.

Wcześniej wójt przedstawił raport o stanie gminy. Jak podkreślał, Rzgów po raz kolejny był liderem w pozyskiwaniu środków zewnętrznych wśród gmin powiatu konińskiego i jednym z najlepszych samorządów pod tym względem w Wielkopolsce i kraju. Zgodzili się z tym radni. – Aż miło się patrzy, jak te inwestycje powstają – oceniał wiceprzewodniczący Rady Wiktor Nawrocki.

To szczególny moment dla wójta i jego współpracowników – mówił Grzegorz Matuszak już po pomyślnym dla niego głosowaniu. Dziękował pracownikom Urzędu Gminy, ale również radnym. – To niespotykana rzecz, że mamy tak wspaniałomyślnych radnych, że zgadzają się sami ze sobą i ze mną w stu procentach. Dziękując za stuprocentowe poparcie dla mnie i moich współpracowników chciałbym, żeby ta współpraca była nie gorsza, niż do tej pory, a jest na dobrym, jak nie bardzo dobrym poziomie.

fot. gmina Rzgów

Rzgów
Rzgów
Rzgów
Rzgów
Rzgów
Rzgów
Rzgów
Rzgów
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole