Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWypadek na autostradzie A2. Ruch w kierunku Poznania zablokowany

Wypadek na autostradzie A2. Ruch w kierunku Poznania zablokowany

Dodano: , Aktualizacja:
Wypadek na autostradzie A2. Ruch w kierunku Poznania zablokowany
Uwaga!

Fot. KMP Konin

Przewrócona ciężarówka zablokowała ruch na autostradzie A2 (246 km) w kierunku Poznania. Nie ma poszkodowanych. 

Na autostradzie A2, tuż przed zjazdem na Golinę, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. - 55-letni kierowca, który jechał w kierunku Warszawy, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierki, zjechał na przeciległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym w kierunku Poznania Fordem Focusem, którym kierował 32-letni mężczyzna. Nie ma osób rannych - informuje Maria Baranowska z konińskiej policji. Samochód ciężarowy przewrócił się na bok, całkowicie blokując ruch w kierunku Poznania. 

Policjanci i inne służby intensywnie pracują na miejscu, aby jak najszybciej odblokować ruch. Są tam strażacy z JRG nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Golina. - Ze względu na wyciek paliwa, na miejsce zadysponowano Specjalną Grupę Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego - informuje Sebastian Andrzejewski z PSP w Koninie. 

Kierowcy planujący podróż w tym kierunku powinni rozważyć alternatywne trasy i spodziewać się znacznych opóźnień. Utrudnienia potrwają dłuższy czas. Jak informuje konińska policja, żeby ominąć korek, jadący od Warszawy kierowcy mogą zjechać w Modle z A2, natomiast wjadą na autostradę w Sługocinie. 

Fot. KMP Konin 

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole