Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZS CKU. Na dobry początek przedmaturalnej wędrówki

ZS CKU. Na dobry początek przedmaturalnej wędrówki

Dodano:
ZS CKU. Na dobry początek przedmaturalnej wędrówki
Studniówka

Klasy maturalne z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie bawiły się w Białym Dworze. 

Studniówkę mieli uczniowie technikum logistycznego, handlowego, informatycznego oraz LO o profilu policyjnym z osobami towarzyszącymi. W sumie około 150 młodych ludzi, którym towarzyszyli nauczyciele i rodzice. 

- Na ten wieczór czekaliśmy cztery lata, już tylko symboliczne sto dni dzieli nas od egzaminów maturalnych – zauważyli uczniowie - Dzisiejszy wieczór to dobry początek przedmaturalnej wędrówki i czas by powspominać najweselsze i najtrudniejsze momenty w szkole.

Rozpoczęło się od podziękowań i kwiatów dla dyrekcji, wychowawców i nauczycieli. 

- Nadeszła długo oczekiwana noc. Studniówkowy wieczór to czas szaleństwa, ale mądrego szaleństwa. Czas zabawy, ale także refleksji nad przemijaniem. Już wkrótce, cztery lata w ZS CKU staną się dla was wspomnieniem. Życzę, aby ten czas spędzony w murach naszej szkoły był miło wspominany. Przed wami nowy etap życia. Pierwszą próbą dorosłości będzie egzamin maturalny, wyjdźcie z tej próby zwycięsko – powiedziała do zgromadzonych Ewa Dąbrowska, dyrektor ZS CKU w Koninie. – Chwilo trwaj! Życzę wspaniałej zabawy w ten niezapomniany styczniowy wieczór.

Po krótkich wspomnieniach z poszczególnych klas, salę opanował tradycyjny polonez, pamiątkowe zdjęcie i zabawa. 

Czytaj więcej na temat:studniówka , ZS CKU Konin , polonez
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole