Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20996) SPORT FORUM FIRMY (5247) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 8oC
Jutropogoda
8 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Koncert w MDK - Gramy dla Ani

Dodano: 3.01.2018 11:13

Kiedy: 19 stycznia 2018 roku, godz. 18:00

Gdzie: Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, ul. Przemysłowa 3 d

 

"Gramy dla Ani" - pod takim hasłem w Koninie odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Ani Połeć "Brzozy".

Impreza odbędzie się 19 stycznia 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie

Wystąpią: Janusz Wawrowski, Folk Street i Grzegorz Walczak, który nagrał specjalną piosenkę dla Ani https://www.youtube.com/watch?v=_03RCAfkwfE

Koncert odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta Konina Józefa Nowickiego. Główną iniciatorką jest Elżbieta Jędrzejczak, siostra Ani. - Zbieramy też gadżety na licytację - mówi - Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcą pomóc i przekazać jakąś rzecz na tą akcję. Jednocześnie dziękuję za dotychczasowe wsparcie. To już kolejna akcja. W październiku odbył się bieg pod hasłem "Ruszamy dla Ani". Dzięki niemu udało się zebrać na jedną dawkę leku INBRANCE, która kosztuje prawie 18 tysięcy złotych.
Ania Połeć, z domu Brzezińska, znana w środowisku jako "Brzoza" choruje na raka. Dzielnie walczy, jednocześnie jest żoną i mamą dwójki fantastycznych dzieciaków 8-letniego Mikołaja i 5-letniej Natalki. Rodzina boryka się z problemami finansowymi. Nie stać jej na kosztowne leczenie, dlatego zbierane są pieniądze i organizowane akcje charytatywne zarówno w Koninie jak i Toruniu, gdzie obecnie mieszka. Ania jest też pod opieką fundacji Światło, na jej konto można wpłacać pieniądze. 

Wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się w organizację koncertu dla Ani prosimy o kontakt z jej siostrą Elą Jędrzejczak 
tel. 531 873 543

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.