Dzisiaj jest piątek 19 stycznia 2018, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24260) SPORT FORUM FIRMY (5123) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Start rozpoczyna drugą rundę. ,,Niespodzianka w sk ... (0)Wielkopolska bezpieczna. Sytuacja wraca do normy p ... (8)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyKoncert w MDK - Gramy dla Ani

Koncert w MDK - Gramy dla Ani

Dodano: 3.01.2018 11:13

Kiedy: 19 stycznia 2018 roku, godz. 18:00

Gdzie: Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, ul. Przemysłowa 3 d

 

"Gramy dla Ani" - pod takim hasłem w Koninie odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Ani Połeć "Brzozy".

Impreza odbędzie się 19 stycznia 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie

Wystąpią: Janusz Wawrowski, Folk Street i Grzegorz Walczak, który nagrał specjalną piosenkę dla Ani https://www.youtube.com/watch?v=_03RCAfkwfE

Koncert odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta Konina Józefa Nowickiego. Główną iniciatorką jest Elżbieta Jędrzejczak, siostra Ani. - Zbieramy też gadżety na licytację - mówi - Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcą pomóc i przekazać jakąś rzecz na tą akcję. Jednocześnie dziękuję za dotychczasowe wsparcie. To już kolejna akcja. W październiku odbył się bieg pod hasłem "Ruszamy dla Ani". Dzięki niemu udało się zebrać na jedną dawkę leku INBRANCE, która kosztuje prawie 18 tysięcy złotych.
Ania Połeć, z domu Brzezińska, znana w środowisku jako "Brzoza" choruje na raka. Dzielnie walczy, jednocześnie jest żoną i mamą dwójki fantastycznych dzieciaków 8-letniego Mikołaja i 5-letniej Natalki. Rodzina boryka się z problemami finansowymi. Nie stać jej na kosztowne leczenie, dlatego zbierane są pieniądze i organizowane akcje charytatywne zarówno w Koninie jak i Toruniu, gdzie obecnie mieszka. Ania jest też pod opieką fundacji Światło, na jej konto można wpłacać pieniądze. 

Wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się w organizację koncertu dla Ani prosimy o kontakt z jej siostrą Elą Jędrzejczak 
tel. 531 873 543

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.