Dzisiaj jest sobota 20 kwietnia 2019, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20400) SPORT FORUM FIRMY (5327) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 7oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (4)Piłkarska kolejka: Jesienią byli liderem, teraz wp ... (12)

Dzieciaki w Centrum

Dodano: 10.01.2018 10:39
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 28 stycznia, godz. 14.00

Bilety: 10 zł

Przed nami odsłona karnawałowa ,,Dzieciaków w Centrum’’. Do kina i na warsztaty zapraszamy 28 stycznia.

Projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ ma już grono stałych miłośników, ale wciąż przekonujemy kolejne rodziny, że warto jedno niedzielne popołudnie w miesiącu spędzić w Kinie Centrum w Konińskim Domu Kultury.

Pierwsze w nowym roku ,,Dzieciaki w Centrum’’ odbędą się 28 stycznia. To będzie odsłona karnawałowa projektu. Na początek zaprosimy dzieci i rodziców na film ,,Gnomy rozrabiają’’. Ta historia udowodni, że bohater tkwi w każdym z nas, trzeba go tylko obudzić! Jesteśmy pewni, że młodszym i starszym widzom spodoba się opowieść o dziewczynce Chloe, która przeprowadza się do nowego domu. W budynku znajduje kolekcję krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Pełna emocji i przygód opowieść rozpocznie się o godz. 14.00.

Po filmie dzieci wezmą udział w warsztatach filmowo-artystycznych. Tradycyjnie będą rozmowy o powstawaniu filmów, o roli aktorów, reżysera czy scenografów, ale też o tym jak należy zachowywać się w kinie. Wszystko będzie przeplatane zabawami i działaniami artystycznymi. Nie zabraknie też szalonych tańców. W końcu będzie to odsłona karnawałowa ,,Dzieciaków w Centrum’’. Warsztaty prowadzą dyplomowani instruktorzy.

W czasie, gdy dzieci będą się bawiły na warsztatach, rodzice spokojnie wrócą do kina, by obejrzeć dedykowany im film. Tym razem zaprosimy na polską komedię romantyczną ,,Podatek od miłości’’. Film opowiada o surowej inspektor Klarze, która ściga domniemanego oszusta podatkowego – Mariana. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów.

Warto przypomnieć, że Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt organizujemy w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (z małymi wyjątkami).

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy będziemy prowadzili od 22 stycznia w Konińskim Domu Kultury, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).  Warsztaty są płatne (10 zł).

Dzieciaki w Centrum

28 stycznia 2018, niedziela

Godz. 14.00 – film familijny ,,Gnomy rozrabiają’’

Godz. 15.45 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci

Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,Podatek od miłości’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
Warsztaty: 10 zł (zapisy od 22 stycznia)

  • Dzieciaki w Centrum

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.