Dzisiaj jest czwartek 22 października 2020, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16559) SPORT FORUM FIRMY (5541) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Jak nie teraz to kiedy? Górnik ... (0)Amers przygarnięty przez obcą osobę. Właściciele p ... (11)

Dzieciaki w Centrum

Dodano: 10.01.2018 10:39
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 28 stycznia, godz. 14.00

Bilety: 10 zł

Przed nami odsłona karnawałowa ,,Dzieciaków w Centrum’’. Do kina i na warsztaty zapraszamy 28 stycznia.

Projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ ma już grono stałych miłośników, ale wciąż przekonujemy kolejne rodziny, że warto jedno niedzielne popołudnie w miesiącu spędzić w Kinie Centrum w Konińskim Domu Kultury.

Pierwsze w nowym roku ,,Dzieciaki w Centrum’’ odbędą się 28 stycznia. To będzie odsłona karnawałowa projektu. Na początek zaprosimy dzieci i rodziców na film ,,Gnomy rozrabiają’’. Ta historia udowodni, że bohater tkwi w każdym z nas, trzeba go tylko obudzić! Jesteśmy pewni, że młodszym i starszym widzom spodoba się opowieść o dziewczynce Chloe, która przeprowadza się do nowego domu. W budynku znajduje kolekcję krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Pełna emocji i przygód opowieść rozpocznie się o godz. 14.00.

Po filmie dzieci wezmą udział w warsztatach filmowo-artystycznych. Tradycyjnie będą rozmowy o powstawaniu filmów, o roli aktorów, reżysera czy scenografów, ale też o tym jak należy zachowywać się w kinie. Wszystko będzie przeplatane zabawami i działaniami artystycznymi. Nie zabraknie też szalonych tańców. W końcu będzie to odsłona karnawałowa ,,Dzieciaków w Centrum’’. Warsztaty prowadzą dyplomowani instruktorzy.

W czasie, gdy dzieci będą się bawiły na warsztatach, rodzice spokojnie wrócą do kina, by obejrzeć dedykowany im film. Tym razem zaprosimy na polską komedię romantyczną ,,Podatek od miłości’’. Film opowiada o surowej inspektor Klarze, która ściga domniemanego oszusta podatkowego – Mariana. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów.

Warto przypomnieć, że Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt organizujemy w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (z małymi wyjątkami).

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy będziemy prowadzili od 22 stycznia w Konińskim Domu Kultury, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).  Warsztaty są płatne (10 zł).

Dzieciaki w Centrum

28 stycznia 2018, niedziela

Godz. 14.00 – film familijny ,,Gnomy rozrabiają’’

Godz. 15.45 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci

Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,Podatek od miłości’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
Warsztaty: 10 zł (zapisy od 22 stycznia)

  • Dzieciaki w Centrum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.