Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17665) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 7oC
Jutropogoda
7 / 2oC
Pojutrzepogoda
6 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)MZK informuje o pracach drogowych w zatokach autob ... (0)

Kino pod gwiazdami

Dodano: 29.05.2019 14:07
Źródło: LM.pl

Gdzie: konińskie błonia

Kiedy: 21 czerwca, godz. 22.00

wstęp wolny

Kino pod gwiazdami, czyli wakacyjne wieczory na świeżym powietrzu przy dobrym filmie! Koniński Dom Kultury i Kino Centrum zapraszają 21 czerwca oraz 5, 12 i 26 lipca.

Mieszkańcy Konina i goście polubili tę formę wakacyjnej rozrywki. Seanse Kina pod gwiazdami co roku cieszą się sporą popularnością. Pierwsze wakacyjne spotkanie już 21 czerwca (piątek) na konińskich błoniach, podczas Dni Konina. Wspólnie obejrzymy romantyczną komedię o miłosnych zawirowaniach w życiu pewnej zabawnej Angielki. 

Na kolejny wakacyjny seans w kinie plenerowym zaprosimy 5 lipca. Na dużym ekranie ustawionym na placu przed Konińskim Domem Kultury obejrzymy francuską komedię ,,Alibi.com”. To historia Grega i jego kumpli, którzy zakładają firmę Alibi.com. Czym się zajmują? Zapewniają alibi wszystkim, którzy mają coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się z pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Greg zakochuje się w pięknej Flo, która najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Aby ukryć swoją profesję robi to, co potrafi najlepiej - kłamie.

Kino pod gwiazdami stanie znów przed Konińskim Domem Kultury 12 lipca. Tego dnia obejrzymy wspólnie komedię romantyczną ,,Magia w blasku księżyca” z Emmą Stone i Colinem Firthem. Przeniesiemy się do Francji w lata 20. Wtedy właśnie Stanley (Firth) wyrusza z misją do posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie udaje zamożnego biznesmena, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Stone). Tajemnicza Sophie rzekomo potrafi czytać w myślach i rozmawiać z duchami.

Polską komedię romantyczną ,,Dzień dobry, kocham cię!!” obejrzymy w kinie plenerowym 26 lipca. Ekran stanie również na placu przed Konińskim Domem Kultury. Będzie to historia lekarza Szymona, który pracuje w jednej z prywatnych warszawskich klinik. Jego serce mięknie, gdy spotyka Basię – miłośniczkę jazdy na rolkach. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają.

Dodajmy, że w sierpniu kino plenerowe przeniesie się do starej części Konina, gdzie wyświetlane będą ,,Dobre filmy na bulwarze”.

Kino pod gwiazdami

5 lipca – plac przed KDK - ,,Alibi.com”

12 lipca – plac przed KDK - ,,Magia w blasku księżyca”

26 lipca – plac przed KDK - ,,Dzień dobry, kocham cię!”

Początek seansów: godz. 22.00

Wstęp wolny!

  • Kino pod gwiazdami

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.