Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20994) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (5)Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)

Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama 2020. Badania i konsultacje

Dodano: 16.01.2020 11:09

Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo i Centrum Handlowe Ferio zapraszają na bezpłatne badania i konsultacje medyczne.

Konińska edycja ogólnopolskiej akcji ,,Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama 2020” odbędzie się w dniu 25 stycznia w CH Ferio, Stare Miasto ul. Ogrodowa 31 A, w godzinach: 11.00 - 16.00. Bezpłatne USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy – to aktywności, które czekają na wszystkie mamy, które w dniu 25 stycznia odwiedzą FERIO KONIN w ramach akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2020”.

- Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, a my jesteśmy po to, aby pokazać jak świadomie czerpać z niego jak najwięcej radości - informuje fundacja. - Chcemy edukować mamy aby mogły podejmować rozważne decyzje, dające im poczucie bezpieczeństwa. Na bezpłatnych corocznych spotkaniach poszerzamy wiedzę kobiet o ciąży i macierzyństwie. Propagujemy zdrowy styl życia, zachęcamy do regularnych badań. Cel to ochrona zdrowia mamy i dziecka, poszerzenie wiedzy na temat zdrowia, pielęgnacji i rozwoju dziecka, przygotowanie do świadomego macierzyństwa. Mamy w ciąży będą mogły wykonać bezpłatne badanie USG, które umożliwia ocenę rozwoju płodu, pomaga w wykryciu ewentualnych nieprawidłowości. Niezwykłym przeżyciem będzie możliwość wykonania USG 4D. Badanie daje możliwość „podglądania“ dziecka w brzuchu mamy. Widok poruszającego się dziecka to niezapomniane emocje dla rodziców, które budują więź z dzieckiem jeszcze w okresie prenatalnym.

Na potrzeby badań, powstaną dwa gabinety wyposażone w aparaty USG i niezbędny sprzęt. Z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona! Rodzice będą mogli liczyć na konsultacje ekspertów m.in. w zakresie: przygotowania do porodu, karmienia piersią, właściwej diety mamy w ciąży i mamy karmiącej, pozyskiwania i przechowywania komórek macierzystych krwi pępowinowej, radzenia sobie z bólami kręgosłupa w ciąży i po porodzie, zalet i sposobów masażu dla mam i niemowląt, pielęgnacji niemowląt czy noszenia w chustach. Uczestnicy poznają praktyczne porady jak wrócić do formy po porodzie, a także dowiedzą się, jak - w przypadku zagrożenia życia – udzielić maluchowi pierwszej pomocy. W trakcie prowadzonej akcji będzie możliwość wykonania badania skóry i włosów za pomocą mikroskopu cyfrowego.

- Wszystkim zainteresowanym mamom w ciąży wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową. Aktywne mamy zapraszamy do konsultacji ze stylistką, która określi typ sylwetki, podpowie w jakiej stylizacji mamy będą się czuły najlepiej. Co godzinę organizowane będą konkursy, nagrodą główną będą Szumiące Misie - informują organizatorzy. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szczęśliwa mama,   szczęśliwe dziecko,   ferio,   badania,   konsultacje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.