Dzisiaj jest piątek 18 września 2020, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17849) SPORT FORUM FIRMY (5534) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Pamiętają o historii. Złożyli kwiaty i zapa ... (11)Wypadek na obwodnicy Sompolna. Kierowca zginął na ... (0)

Adam Nowak z Acoustic Amigos oraz Youth Novels – Malta na bis w Koninie

Dodano: 22.07.2020 14:02

Adam Nowak z zespołu Raz, Dwa, Trzy wraz z Acoustic Amigos zagrają podczas tegorocznej Malty na bis. Tego samego wieczoru, na placu przy CKiS będziecie mogli posłuchać jeszcze Youth Novels. Bilety na dwa muzyczne wydarzenia tylko 20 zł do nabycia w kasie CKiS przy Okólnej lub online.

Adam Nowak i Akustyk Amigos to solowy, akustyczny projekt Adama Nowaka z zespołu Raz, Dwa, Trzy oraz Karima Martusewicza z zespołu Voo Voo i Jarka Trelińskiego z Raz, Dwa,Trzy. Projekt ten jest jeszcze w fazie kształtowania się.

Na koncertach można więc spodziewać się wielu niespodzianek, łączących wspólne doświadczenia artystów, ich dotychczasowe dokonania jak i zupełnie nowe, często prapremierowe wykonania utworów Adama Nowaka. Utwory te w niedalekiej przyszłości znajdą miejsce na autorskiej, solowej płycie Adama Nowaka.

Pomysł na wspólne muzykowanie powstał pod koniec roku 2013. Najzwyczajniej w świecie lubimy się towarzysko, dobrze się ze sobą czujemy, również artystycznie. W związku z tym postanowiliśmy przenieść te miłe doznania na scenę, a w niedalekiej przyszłości na płytę.

Pracujemy nad zupełnie nowym repertuarem, przez co na każdym koncercie można spodziewać się jakiejś prapremiery. Gramy nasze kompozycje do tekstów głównie Adama, ale nie tylko, ponieważ pojawia się Młynarski, czasem Grechuta, a nawet i Herbert. Dzięki kameralnej oprawie, koncert ma charakter bardzo bliskiego, intymnego spotkania z publicznością, którą prosimy by była przygotowana na nieoczekiwany, również dla nas, przebieg wydarzeń.

Zespół YOUTH NOVELS debiutował w 2016 roku intymnymi, akustycznymi kompozycjami, które znalazły się na „1 Used to Wreck it All EP”. Zagrali na największych polskich festiwalach jak Open’er Festiwal czy Spring Break. Duet wystąpił w roli supportu u znanych artystów na ich europejskich koncertach. Byli to m.in. Hooverphonic, Seafret, Father John Misty czy Oh Wonder.
Utwory z EP’ki „Chaos I Create” znalazły się w serialu „Pod Powierzchnią”. Jesienią, we współpracy z Łukaszem Palkiewiczem wydali dwa nowe single – Bad Feelings oraz Skin, które pokazały inną, elektroniczną stronę duetu. Podczas godzinnego koncertu, zespół zaprezentuje 10 autorskich utworów, które zostały wydane na przestrzeni czterech lat. Kompozycje zbudowane są z przestrzeni efektów pogłosowych wydobywających się z wokali, gitary i syntezatorów.

bilety 20 zł na 2 koncerty: Adam Nowak i Acustic Amigos oraz Youth Novels (21.08.2020, g. 19.00, plac przy CKiS) do nabycia w kasie CKiS przy Okólnej lub online www.ckis.konin.pl

  • Adam Nowak z Akustyk Amigos oraz Youth Novels – Malta na bis w Koninie
  • Adam Nowak z Akustyk Amigos oraz Youth Novels – Malta na bis w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Malta na bis w Koninie,   koncerty,   muzyka,   Adam Nowak,   CKiS

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.