Skocz do zawartości
LM.plImprezy"Konie i góry" - zapraszamy na wernisaż fotografii

"Konie i góry" - zapraszamy na wernisaż fotografii

Dodano:
"Konie i góry" - zapraszamy na wernisaż fotografii

Gdzie: CKiS DK Oskard

Kiedy: 22 października, g. 18.00 - wernisaż

wstęp wolny

CKiS - DK Oskard w Koninie zaprasza 22 października o godzinie 18.00 na otwarcie wystawy fotograficznej „Konie i góry”. Zdjęcia powstały podczas warsztatów, które odbyły się w trakcie tegorocznego pleneru fotograficznego w Nowej Wsi, w Kotlinie Kłodzkiej. Wzięli w nim udział członkowie Konińskiego Klubu Fotograficznego FF i grupa fotoSpacery.pl z Warszawy. 

To tam klubowicze podczas dwóch dni, w trudnych warunkach pogodowych, mieli okazję fotografowania przepięknych, półdzikich koni na naturalnych górskich łąkach, w zagajnikach i lasach, z urzekającymi górskimi krajobrazami w tle. Szlachetne, wolne konie, zadziwiające swym pięknem, niekiedy uchwycone w ruchu, stały się głównymi bohaterami powstałych zdjęć. Na fotografiach zarejestrowano także niezwykły klimat Kotliny Kłodzkiej.

Wystawa składa się z 50 wielobarwnych, wielkoformatowych fotografii,  o rozmiarze 100 x 70, autorstwa 18 uczestników tegorocznego fotograficznego pleneru. W głównym foyer wyeksponowanych zostanie 20 wydruków papierowych, umieszczonych w ramach, a w sali multifunkcyjnej będzie można zobaczyć 30 wydruków prac na PCV. Autorami zdjęć są: Olga Marcinkowska, Anna Małkowicz, Marzena Krzesińska, Aneta Kacprowicz-Podlasińska, Mariola Liberkowska, Anna Strugarek, Julia Słodkiewicz, Aneta Smorawińska, Sylwia WItasik, Kamila Bąk-Otto, Renata Rudowicz, Roman Trochimowicz, Piotr Tylman, Szymon Maciejewski, Arkadiusz Jóźwiak, Tomasz Jóźwiak, Arkadiusz Uriasz  i Tomasz Kulas.

Całość spotkania wernisażowego zostanie uzupełniona reportażem video z pleneru. Na pokaz zapraszamy do klubokawiarni NOT. Będzie czas na wspólne rozmowy z autorami prac, jak i na pamiątkowe zdjęcie.

Zapraszamy!

Wystawę można oglądać do 14 listopada.

fot. Aneta Smorawińska, Anna Struganek

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole