Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyKonińska Akademia Kobiet – Edycja I

Konińska Akademia Kobiet – Edycja I

Dodano:
Konińska Akademia Kobiet – Edycja I

Co: Konińska Akademia Kobiet – Edycja I
Gdzie: Akademia Nauk Stosowanych w Koninie, ul. Przyjaźni 1
Kiedy: 24 marca 2026, godz. 10:00–14:20

Katedra Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych w Koninie oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie zapraszają na pierwszą edycję Konińskiej Akademii Kobiet. Wydarzenie będzie dniem pełnym inspiracji, wiedzy i praktycznych wskazówek dla kobiet, które chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe, budować wizerunek i czerpać motywację od innych.

W programie zaplanowano m.in. mentoring w praktyce i historie przedsiębiorczych kobiet, warsztaty HR dotyczące budowania kariery zawodowej, spotkania z zakresu psychologii pod hasłem „Poznaj siebie – pokochaj siebie”, a także porady dietetyczne połączone z analizą składu masy ciała oraz informacje dotyczące profilaktyki raka piersi.

Uczestniczki będą mogły również wziąć udział w warsztatach wizerunkowych, takich jak nowoczesna analiza kolorystyczna czy stylizacja paznokci w biznesie. Wydarzeniu towarzyszyć będzie pokaz mody marki GRADKA, konkursy z nagrodami oraz strefa stoisk eksperckich.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Rejestracja prowadzona jest do 16 marca 2026 roku, a liczba miejsc jest ograniczona.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole