Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyŚwięto Kina w Kinie Oskard 2023 - 3 ciekawe tytuły i bilety za 12 zł

Święto Kina w Kinie Oskard 2023 - 3 ciekawe tytuły i bilety za 12 zł

Dodano:
Święto Kina w Kinie Oskard 2023 - 3 ciekawe tytuły i bilety za 12 zł

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 30 września

bilet: 12 zł

Miłośniczki i miłośników dobrych filmów zapraszamy na Święto Kina!
Już 30 września w wyjątkowej cenie obejrzycie u nas trzy filmy: „Zielona granica”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film” oraz „ Doppelgänger. Sobowtór”.

Bilety tego dnia kosztują tylko 12 zł!
Zapraszamy do wspólnego świętowania.

„Zielona granica”

To najnowsze dzieło trzykrotnie nominowanej do Oscara Agnieszki Holland, którego światowa premiera odbędzie się na prestiżowym 80. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. To opowieść o tym, że każdy z nas może nieoczekiwanie znaleźć się w sytuacji granicznej i zostać zmuszony dokonywać wyborów pomiędzy dobrem a złem. 
Film uświadamia nam, że dyskusja o wyborach moralnych nie jest domeną akademickich sal, lecz dzieje się tu i teraz, we współczesnej Polsce. „Zielona Granica” jest opowieścią fikcją, ale scenariusz filmu powstał na podstawie prawdziwych wydarzeń, które dzieją się tuż obok nas. Przygotowania do filmu objęły setki godzin analizy dokumentów, wywiadów z uchodźcami, strażnikami granicznymi, mieszkańcami pogranicza, aktywistami i ekspertami. Przejmująco aktualna „Zielona granica” to kino zaangażowane w istotny i aktualny temat. Kino, które otwiera oczy, trafia prosto w serce i nikogo nie pozostawia obojętnym.

ZWIASTUN: https://youtu.be/zH-QxxGntVA?si=O_RyozhZLXC_-dys

„Doppelgänger. Sobowtór”

Nowy film w reżyserii Jana Holoubka („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”), w gwiazdorskiej, międzynarodowej obsadzie.

Film przenosi widzów w czas przełomu lat 70. i 80., a jego akcja rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. Hans Steiner (Jakub Gierszał) żyje w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód. Wtapia się w lokalną społeczność, jednocześnie prowadząc działalność szpiegowską. Jan Bitner (Tomasz Schuchardt) mieszka z rodziną w Gdańsku, pracuje w stoczni. Pozornie nic nie łączy obu mężczyzn, jednak przeszłość skrywa tajemnicę, która postawi ich przed koniecznością zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. Obaj staną przed pytaniem dotyczącym swojej tożsamości.

ZWIASTUN: https://youtu.be/_EBvyaWK38s?si=6nEpcQwQoJW4ccEG


„Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film”

Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto.

ZWIASTUN: https://youtu.be/HKGiEj8iw7I?si=6lN5MzHTpDK7pLjA

Szczegóły dotyczące godzin wkrótce!

Święto Kina w Kinie Oskard 2023 - 3 ciekawe tytuły i bilety za 12 zł
Święto Kina w Kinie Oskard 2023 - 3 ciekawe tytuły i bilety za 12 zł
Święto Kina w Kinie Oskard 2023 - 3 ciekawe tytuły i bilety za 12 zł
Święto Kina w Kinie Oskard 2023 - 3 ciekawe tytuły i bilety za 12 zł
Czytaj więcej na temat:CKiS , film , Kino Oskard, święto kina
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole