Skocz do zawartości
LM.plSportKP Starogard Gdański kolejnym rywalem Sokoła Kleczew

KP Starogard Gdański kolejnym rywalem Sokoła Kleczew

Dodano:
KP Starogard Gdański kolejnym rywalem Sokoła Kleczew
III liga

Po drugie wyjazdowe zwycięstwo pod wodzą Marcina Woźniaka uda się do Starogardu Gdańskiego Sokół Kleczew. I nie jest bez szans.

Jak do tej pory podczas swojej kolejnej przygody z Kleczewie Marcin Woźniak radzi sobie świetnie. Wygrał oba mecze, a jego zespół nawet nie stracił gola. Szansa na poprawienie tego wyniku już jutro, a rywalem będzie KP Starogard Gdański, który zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli III ligi i ma tylko cztery punkty mniej od kleczewian.

Ewentualna wygrana nie da awansu w tabeli, ale przy korzystnych wynikach innych spotkań umożliwi kontakt ze ścisłą czołówką. Tam różnice mogą być już minimalne.

W zespole ze Starogardu Gdańskiego trzeba przede wszystkim uważać na Filipa Sosnowskiego, autora czterech spośród osiemnastu bramek. Warto także zwrócić uwagę na pozyskanego z rezerw Górnika Zabrze Kamila Banaczka, wypożyczonego z rezerw Arki Gdynia Jakuba Czochora, czy środkowego napastnika Oskara Frygiera (z Chojniczanki Chojnice).

Sobotni gospodarze do tej pory na swoim terenie odnieśli dwa zwycięstwa, trzykrotnie zremisowali i dwa razy przegrali. Strzelili jedenaście bramkę i tyle samo stracili.

Piłkarze z Kleczewa na wyjazdach grają bezkompromisowo – po trzy razy wygrali i przegrali, równy jest także bilans bramek. Czy w sobotę historia się powtórzy i Sokół przywiezie kolejną wygraną? Odpowiedź na to pytanie poznamy około dwie godziny po rozpoczęciu spotkania, które zaplanowano na godzinę 16 w sobotę w Starogardzie Gdańskim.

Foto archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole