Skocz do zawartości
LM.plWiadomościBezpłatne badanie w ramach profilaktyki nowotworów jelita grubego

Bezpłatne badanie w ramach profilaktyki nowotworów jelita grubego

Materiał promocyjny

Dodano:
Bezpłatne badanie w ramach profilaktyki nowotworów jelita grubego
materiał promocyjny

Gmina Golina zaprasza na bezpłatne badanie w ramach profilaktyki nowotworów jelita grubego. Spotkanie informacyjne odbędzie się 19 października.

Udział w badaniach związanych z profilaktyką dolnego odcinka przewodu pokarmowego będą mogli wziąć mieszkańcy gminy Golina w wieku od 50 do 74 lat. Najpierw odbędzie się jednak spotkanie edukacyjne, które zaplanowano na 19 października o godz. 14.30 w Urzędzie Miejskim w Golinie (pierwsze piętro). Natomiast odbiór materiału do badań odbędzie się 27 października w godzinach od 9.00 do 13.00.

- Warunkiem udziału w badaniu jest obecność na spotkaniu edukacyjnym, posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości, uzupełnienie i podpisanie ankiety monitorowania oraz oświadczenia uczestnika projektu, a także osobiste oddanie próbki do badania w wyznaczonym terminie – informują Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A., który prowadzi program w całej Wielkopolsce w latach 2020 – 2023.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu edukacyjnym, a sprawują opiekę nad osobą zależną, mogą w ramach programu skorzystać z bezpłatnej opieki pielęgniarskiej dla tej osoby.

Bezpłatne badanie w ramach profilaktyki nowotworów jelita grubego
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole