Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościProfilaktyka raka piersi. Bezpłatne badania dla mieszkanek gminy Krzymów

Profilaktyka raka piersi. Bezpłatne badania dla mieszkanek gminy Krzymów

Dodano:
Profilaktyka raka piersi. Bezpłatne badania dla mieszkanek gminy Krzymów
Krzymów

Bezpłatne badania mammograficzne w gminie Krzymów. 

Lux Med Diagnostyka serdecznie zaprasza mieszkanki gminy Krzymów, w przedziale wiekowym 45-74 lata, do uczestnictwa w bezpłatnych badaniach mammograficznych. Akcja jest częścią Narodowego Programu Profilaktyki Raka Piersi, finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Kryteria uczestnictwa: Co 24 miesiące: Panie, które nie miały wcześniej zdiagnozowanej złośliwej zmiany nowotworowej w piersi. Co 12 miesięcy: Panie, które zakończyły leczenie raka piersi i są po 5-letnim okresie monitorowania lub które po 5 latach od leczenia chirurgicznego nadal są w trakcie hormonoterapii.

Wyłączenia: Nie mogą uczestniczyć w programie kobiety, które są objęte opieką związaną z wysokim dziedzicznie uwarunkowanym ryzykiem zachorowania na raka piersi lub jajnika, oraz te, które są w trakcie kompleksowej opieki onkologicznej.

Miejsce i termin: Mobilna pracownia mammograficzna będzie dostępna w Krzymowie, na dziedzińcu przy Urzędzie Gminy (ul. Kościelna 2), 22 maja, w godzinach 14:00 - 16:00.

Rejestracja: Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 22 880 90 80 (wewnętrzny 3). Przed połączeniem, prosimy o przygotowanie dowodu osobistego. Na badanie należy przynieść zdjęcia lub płyty CD z poprzednich mammografii, jeśli były one wykonywane poza pracownią Lux Med.

Dlaczego warto? Mammografia to najczulsze badanie umożliwiające wczesne wykrycie zmian nowotworowych w piersi, które są niewidoczne podczas samokontroli. Wczesne wykrycie raka piersi umożliwia natychmiastowe i skuteczne leczenie, znacznie zwiększając szanse na pełne wyzdrowienie.

W przypadku wykrycia nieprawidłowości, uczestniczki programu mają zapewnioną szybką ścieżkę diagnostyczną i leczniczą, co przyspiesza zarówno dalszą diagnostykę, jak i ewentualne leczenie.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie do skorzystania z tej wyjątkowej okazji do zadbania o swoje zdrowie!

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole