Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17124) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-4 / -13oC
Jutropogoda
-12 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Piękni i młodzi na kolskich dożynkach powiatowych

Dodano: 25.08.2015 09:46

W tym roku dożynki powiatu kolskiego odbędą się w Osieku Małym. Rolnik będzie szukał żony, a imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.

Uroczystości rozpocznie dożynkowy korowód, który przemaszeruje z boiska w Osieku Małym do amfiteatru przy tamtejszym Urzędzie Gminy. Oficjalne otwarcie, podczas którego starostowie wręczą gospodarzom gminy i powiatu dożynkowy chleb, zaplanowano na godz. 13.55. O 14.00 rozpocznie się msza św., a po niej nastąpi dzielenie dożynkowego chleba.

Po wystąpieniach wójta gminy i starosty kolskiego rozstrzygnięty zostanie konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy. Potem na scenę wyjdą zespoły ludowe, młodzież szkolna oraz inni wykonawcy (w tym zespół Piękni i Młodzi). Zabawę taneczną zakończy pokaz sztucznych ogni.

Na powiatowo-gminne dożynki zapraszają w najbliższą niedzielę (30 sierpnia) do Osieka Małego starosta kolski Wieńczysław Oblizajek i wójt gminy Marek Górczewski. Oprócz wymienionych atrakcji będzie też bezpłatna grochówka, kiełbaska i kaszanka.

  • Piękni i młodzi na kolskich dożynkach powiatowych

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

,,Piękna i młoda mafia "PEESEL będzie się prezentować opierając się ze wszystkich sił aby nie dać się odepchnąć od koryta.Będzie nawet grochówka ,kaszanka i kiełbasa (WYBORCZA) .Za to wszystko zapłacicie WY obywatele mieszkańcy tej ziemi,a przy okazji POżywi się POnad setka notabli Z PŁO i PEESEL.Rolnicy będą odbierać bezwartościowe blaszki min.SAWIECKIEGO i starosty dla POprawienia animuszu zielonej mafii.
Dodano: 25.08.2015 11:17    Przez: ~Q
Czy Q to znaczy Kobrzycki??
Dodano: 25.08.2015 11:37    Przez: ~zet
PSL =PRZEPYPSL - PRZPY-CHAMY SWOJE LICHEROTY -
Dodano: 25.08.2015 13:29    Przez: ~SEREK

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.