Dzisiaj jest środa 26 lutego 2020, imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20678) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
4 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stadion za ileś lat, nowe boiska treningowe już te ... (0)Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)

Dla każdego jest bezpłatnie. Dla każdego jest za darmo

Materiał promocyjny

Dodano: 28.09.2015 12:33

Szkoły Cosinus to największa sieć szkół w Polsce, prowadzimy licea i zaoczne szkoły policealne dla osób dorosłych. W Koninie zaufało nam ponad 8 tysięcy słuchaczy.

We wszystkich szkołach i na wszystkich kierunkach zapewniamy bezpłatną naukę przez cały okres jej trwania. Nie pobieramy ani wpisowego ani czesnego, nie ma żadnych ukrytych opłat.

Nasze szkoły posiadają uprawienia szkół publicznych, co oznacza, że nasi słuchacze realizują ten sam program nauczania zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i uzyskują takie samo wykształcenie jak w szkołach państwowych. Świadectwa uzyskane po ukończeniu szkoły Cosinus umożliwiają absolwentom podjęcie dalszej edukacji w szkołach wyższych.

Do naszej szkoły Cosinus zapraszamy osoby,które właśnie zakończyły naukę jak również te, które szkołę zakończyły kilka czy kilkanaście lat temu.

Oferujemy szeroki wachlarz kierunków kształcenia. Szkoły policealne, po których można zdobyć tytuł technika w ponad 20 najpopularniejszych zawodach (min. florysta, technik usług kosmetycznych, technik informatyki, technik administracji, technik bhp, technik rachunkowości, technik ochrony fizycznej osób i mienia, opiekun medyczny, technik masażysta, i inne). Kształcenie odbywa się w formie zaocznej (przeważnie 2 weekendy w miesiącu), bądź wieczorowej. Do trzy letniego liceum są przyjmowane osoby z wykształceniem podstawowym, po ukończonym gimnazjum i jak również po szkole zasadniczej (wtedy nauka trwa 2 lata). Po ukończeniu liceum absolwenci decydują się na dalsze kształcenie w szkole policealnej. Nauka w takiej szkole zwykle trwa 2 lata. Wśród uczniów szkół policealnych jest również wiele osób czynnych zawodowo.

Wśród naszych słuchaczy jest także wielu studentów dziennych uczelni, którzy bezpłatnie zdobywają u nas kolejny zawód i kwalifikacje.

Od tego roku prowadzimy bezpłatne zajęcia dla osób w wieku powyżej 50 roku życia. Kameralne grupy, przyjazna atmosfera sprzyjają rozwojowi osobistemu w każdym wieku.

Bezpłatna szkoła Cosinus w Koninie dysponuje odpowiednią bazą dydaktyczną. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Pracownie kosmetyczne i fryzjerskie posiadają profesjonalne stanowiska do pracy, wyposażone w sprzęt oraz wszystkie materiały niezbędne do nauki zawodu. Kosmetyki, które są wykorzystywane podczas zajęć - zapewnia szkoła. W pracowni florystycznej znajdziesz kwiaty i dodatki niezbędne do przygotowania każdego bukietu czy stroika okolicznościowego. Zajęcia w naszych szkołach prowadzą doświadczeni specjaliści, świetnie wykwalifikowani nauczyciele i wykładowcy.

Na życzenie słuchaczy bezpłatnie wystawiamy zaświadczenia do ZUS, KRUS i innych instytucji.

Pamiętaj, że kształcenie w szkle Cosinus jest dla każdego i we wszystkich kierunkach całkowicie bezpłatne!

... do zobaczenia w szkole !

Bezpłatne Szkoły Cosinus
Al. 1 Maja 13, piętro 9 (Hotel Konin)
62-510 Konin
tel. 63 249 71 13
www.cosinus.pl/konin

  • A6 5+ KONIN-page-001
  • A6 administracja KONIN-page-001
  • A6 BHP KONIN-page-001
  • A6 kosmetyka KONIN-page-001
  • A6 ochrona KONIN-page-001
  • A6 opiekun medyczny KONIN-page-001
  • A6-licea-ogolnoksztalcące-KONIN-1
  • Document-page-001 (1)

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.