Dzisiaj jest środa 14 listopada 2018, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21343) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (26)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Nowoczesna chce wpuścić więcej świeżego powietrza do polityki

Dodano: 12.10.2015 13:10

Kandydaci do parlamentu z listy Nowoczesnej w okręgu nr 37 przedstawili swoje założenia programowe. 

Konferencja odbyła się w „nowoczesnej” siedzibie Nuvarro, gdzie gospodarzem jest Dariusz Kałużny, startujący do Sejmu z drugiej pozycji na liście. O tworzeniu atrakcyjnych warunków gospodarczych mieszkańcom Konina mówiła Paulina Henning-Kloska, jedynka na liście. Model innowacyjnych metod dydaktycznych w szkolnictwie zawodowym zaproponował Dariusz Kałużny, kolejny na liście wyborczej. - Nie jesteśmy politykami – podkreślił na konferencji kolejny kandydat na posła, Krzysztof Lewicki. - Jesteśmy ludźmi czynu.

O dwukadencyjności w parlamencie mówiła Emilia Wasielewska. To jeden z postulatów Nowoczesnej. - Jak człowiek, który w parlamencie spędził kilka kadencji, może widzieć czego potrzebuje szary Kowalski – dziwiła się kandydatka do Sejmu. O państwie neutralnym światopoglądowo mówiła z kolei Monika Kosińska. - Są tutaj ludzie doświadczeni, którzy coś w życiu osiągnęli, chcą coś zmienić – podsumował Marek Gola, kandydat do Sejmu.

O swoich planach powiedział także Marek Sawicki. - Polska potrzebuje nowoczesności, potrzebuje nowych elit – podsumował kandydat do Senatu. - W tych wyborach trzeba do polskiej polityki wpuścić trochę więcej świeżego powietrza. 

  • Nowoczesna chce wpuścić świeże powietrze do polityki
  • Nowoczesna chce wpuścić świeże powietrze do polityki
  • Nowoczesna chce wpuścić świeże powietrze do polityki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Nowoczesna,   wybory parlamentarne 2015,   kandydaci,   lista wyborcza,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

monika to już chyba wszędzie była
Dodano: 12.10.2015 13:51    Przez: ~monia
Warto głosować nawet na łysą kobyłę, byleby tylko nie była wołem pociągowym jakiegoś PO,PiS,PSL,SLD
Dodano: 13.10.2015 03:39    Przez: ~Nocny imprezowicz

KOMENTARZE

O ile PO jest powiązana z przedsiębiorcami o tyle Nowoczesna powiązana jest z bankami i prywatnym kapitałem. Pan Petru występował w tv u p. Mosza i w innych programach. Tam uzewnętrzniał swoje poglądy. W mojej ocenie p.Petru i p.Korwin mają wiele wspólnego ale to nie ma nic wspólnego z odczuciami i oczekiwaniami społecznymi. Gdybym był krezusem to też bym na Nowoczesną głosował bo co mnie by obchodził los pozostałych.
Dodano: 12.10.2015 13:35    Przez: ~Koninianin
monika to już chyba wszędzie była
Dodano: 12.10.2015 13:51    Przez: ~monia
Pan Petru to wierny giermek BALCEROWICZA i tej całej żydo banksterskiej mafii ,więc głosowanie na niego to POparcie PEŁO i zakładanie Narodowi finansowego kagańca ze smyczą w rękach międzynarodowej finansjery Żydowskiej.Nikt w Polsce nie powinien nawet myśleć o PETRU!!!
Dodano: 12.10.2015 14:04    Przez: ~Q
Balcerowicz zacząłbudować nowoczesny system. Niestety wiele rządów w tym Kczyńskich, czy SLD a także i PO psuło i rzomontowywało dokonane reformy. Ocena Balcerowicza na poziomie banksterskiej mafii to przejaw nieuctwa i niedowidzenia co gdzie i jak, dodawanie do tego finansjery żydowskiej to faszyzm i ciemnota.
Dodano: 12.10.2015 15:35    Przez: ~Koninjestok
Panie Q, tak właśnie jest - Niestety, ale od 23 lat ,,rządy polskie” stoją po stronie budowy światowego rządu syjonistycznego. Polacy nie wybrali jeszcze ani razu swojego prezydenta, który byłby obrońcą narodowych interesów. Każdy z nich działał dla interesów syjonistycznych, a najbardziej ich oddanym prezydentem był L. Kaczyński ( mógłbym rozwinąć ten temat). Politykę taką prowadzą ci sami politycy co byli przy okrągłym stole i knuli w Magdalence, to im mafia światowa powierzyła likwidowanie PolskiNaród Polski nie miał od zakończenia II wojny światowej żadnej suwerenności i nie ma jej od 26 lat. My, Polacy nie mamy własnej polityki obronnej, zagranicznej, gospodarczej, pieniężnej, podatkowej, rolnictwa, przemysłowej, technologicznej itd. jesteśmy nikim, ponieważ ci co mają pieniądze, mają media a te media (podpowiadają) wybierają nam w wyborach ,,demokratycznych” swoich do rządzenia i swoich do opozycji.
Dodano: 12.10.2015 21:29    Przez: ~Luniu
Wszystkie byłe partie odpowiadają za wyprzedaż Polski. Niech Pan zwróci uwagę, że każdy rząd zadłuża Polskę i żaden rząd tym się nie przejmuje. To dzięki naszym zdradzieckim politykom, oraz naszym nowym okupantom, Polska jest od 26 lat przeznaczona do likwidacji. Tego trzeba mieć świadomość. Żadne NATO, żadne UE, z nami się liczy. Polska nie ma żadnych przyjaciół wśród możnych tego świata, ponieważ jesteśmy bezbronni, wchodzą w nas jak w masło, ponieważ jesteśmy jako Naród naiwni i niestety leniwi w nauce, nie potrafimy odróżnić dobra od zła, patrioty od zdrajcy, przyjaciela od wroga, nie potrafimy brać lekcji z historii naszego państwa. Dlatego jestem za tym, by nie wybierać już starych dziadów powiązanych z "okrągłym stołem", a wybierać nowe młode twarze nie powiązane z tymi syjonistycznymi starymi układami.
Dodano: 12.10.2015 21:52    Przez: ~Luniu
a ja na nich zagłosuję
Dodano: 12.10.2015 14:34    Przez: ~jarek
a ja nie bo to córka PO, która nie przyznaje się do swoich rodziców
Dodano: 13.10.2015 09:21    Przez: ~red
Prawa fizyki są nieubłagane:jeśli się chce wpuścić świeże powietrze-trzeba wypuścić stare...
Dodano: 13.10.2015 17:34    Przez: ~szkarlatyna
Ta kropka, to chyba nie z tej strony nazwy, co?
Dodano: 12.10.2015 14:38    Przez: ~:))))))))
Zapoznaj się z programem a dowiesz się dlaczego jest z przodu. Głosujmy na .Nowoczesna!
Dodano: 13.10.2015 10:56    Przez: Dawid Klimczak
Ale była z tyłu, prawda? I jeszcze coś po kropce... Program się zmienił?
Dodano: 14.10.2015 14:00    Przez: ~?
Nie dajmy sie oszukać w polityce są inne ugrupowania od PO i PID
Dodano: 12.10.2015 14:50    Przez: ~rodak
To bezideowa podróbka PO...., i słudzy banksterow z koszernej mafii finansowej...Petra tez cwaniak, jak tak to namawiał na kredyty we frankach a sam po chwili przewalutowal na złotówki! ! I kto mu uwierzy. ..Balcerowicz chyba. ...
Dodano: 12.10.2015 15:49    Przez: ~patria
Ta dwukadencyjność by się przydała w naszym Sejmie. Jest taki poseł z lewicy co ponad 20 lat siedzi i "posłuje" a inni z PiS, PO czy PSL też i po 3 i 4 kadencje siedzą w Sejmie i są na naszym utrzymaniu. Mówię temu dość - nie wybierajmy tych co już tyle lat są na naszym utrzymaniu. Zagłosuje albo na Razem albo na Nowoczesną.
Dodano: 12.10.2015 17:14    Przez: ~Józef
Korwin chce więcej kasy w twojej kieszeni i niskie podatki, petru chce więcej kasy w kieszeni swojej i banków. Ot taka PO bis.
Dodano: 12.10.2015 19:09    Przez: ~petru to PO, nie KORWiN
to dobre ugrupowanie
Dodano: 12.10.2015 21:45    Przez: ~lola
1 z 2
12>>