Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17899) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Tragiczny wypadek w Brdowie. Zarzut dla kierującej 20-latki

Dodano: 15.12.2015 13:22

Zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu usłyszała 20-latka, która w lipcu tego roku w Brdowie (powiat kolski) doprowadziła do wypadku.

Na miejscu zginęło pięć osób. Przypomnijmy, że w lipcu tego roku w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Brdowie, w powiecie kolskim,  zginęło pięć osób (pisaliśmy o tym w artykule "Czołowe zderzenie osobówek w Brdowie. Pięć osób nie żyje"). Samochody zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 270 około godziny drugiej w nocy. W wyniku kolizji seat dachował i zawisł na barierze energochłonnej. Kierowca fiata freemont, który podróżował w stronę Koła, 27-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego był trzeźwy. Z sześciu osób, które jechały seatem, pięć zginęło na miejscu. Cztery ofiary wypadku to mieszkańcy gminy Babiak w wieku od 17 do 23 lat. Piątą była 14-letnia mieszkanka gminy Kramsk. Zderzenie przeżyła 20-latka z tego pojazdu. W stanie ciężkim trafiła szpitala w Koninie.

Jak ustaliła prokuratura, w chwili wypadku miała około promila alkoholu we krwi. Podczas jazdy nagle zjechała na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzyła się z innym samochodem osobowym. Finał był tragiczny. Jeżeli biegli stwierdzą, że kobieta jest zdolna do udziału w czynnościach procesowych to być może na początku przyszłego roku prokuratura skieruje do sądu akt oskarżenia. Kobiecie grozi do 12 lat więzienia.

  • Tragiczny wypadek w Brodowie. Zarzut dla kierującej 20-latki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ile jeszcze lat musi minąć, ile osób musi umrzeć, ile kampanii reklamowych trzeba nakręcić, żeby dotarło do tych zakutych łbów, że po alkoholu się nie jeździ, a do samochodu z pijanym kierowcą nie wsiada.
Dodano: 15.12.2015 13:42    Przez: ~Yac
Zabiła pięć osób. Liczę na wyrok powyżej dziesięciu i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Dodano: 15.12.2015 14:11    Przez: ~912
i dobrze niech jej dosadzą jak najwięcej, może zmądrzeje
Dodano: 15.12.2015 13:49    Przez: ~red
5osob zginelo,kierowca pod wplywem % i ile?12lat?!No smiech na sali w bialy dzien!
Dodano: 15.12.2015 14:15    Przez: ~Czytelnik
powinno byc 12 lat za jedna osobe razy 5 zabitych BABY nawet chleja i jezdza
Dodano: 15.12.2015 14:14    Przez: ~kk

KOMENTARZE

"w Brodowie"
Dodano: 15.12.2015 13:41    Przez: ~tak? czy może owszem, ale n ...
Kto jej pozwolil jechac ????Dlaczego z nia wsiedli ????Sami zgodzili sie na te jazde ????Czy Ona sama ponosi za to wine???
Dodano: 15.12.2015 17:42    Przez: ~CIEKAWE
Oni wszyscy są sobie winni. Razem pili, razem wsiadali do auta, razem decydowali się na tą podróż.
Dodano: 15.12.2015 20:52    Przez: ~Ja
oni już ponieśli karę, a ona najdelikatniejszą z nich dostanie...
Dodano: 16.12.2015 08:47    Przez: ~dddddd
Ile jeszcze lat musi minąć, ile osób musi umrzeć, ile kampanii reklamowych trzeba nakręcić, żeby dotarło do tych zakutych łbów, że po alkoholu się nie jeździ, a do samochodu z pijanym kierowcą nie wsiada.
Dodano: 15.12.2015 13:42    Przez: ~Yac
to nie lata musza minac.12 lat ciezkich robot!!!!!!!
Dodano: 15.12.2015 17:31    Przez: ~wiezienia robotnicze
czytając tydzień temu artykuł na LM i pod nim setki wpisów broniących Pana jadącego przez Konin 150km/h z dzieckiem i winy upatrujących w policji to myślę, że minimum 2 pokolenia czyli 40 lat aż Oni wymrą.
Dodano: 16.12.2015 09:31    Przez: ~aaaaaa
i dobrze niech jej dosadzą jak najwięcej, może zmądrzeje
Dodano: 15.12.2015 13:49    Przez: ~red
idiota- i tyle
Dodano: 17.12.2015 22:12    Przez: ~Kaczmar
czemu tak jest zawsze że pijany sprawca wypadku zawsze wyjdzie z tego cało ????
Dodano: 15.12.2015 14:10    Przez: ~czemuuu
przysłowie staropolskie ,,głu.pi ma zawsze szczęście"
Dodano: 15.12.2015 14:32    Przez: ~qaza
Zabiła pięć osób. Liczę na wyrok powyżej dziesięciu i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Dodano: 15.12.2015 14:11    Przez: ~912
Zabiła ?? co Ty piszesz , jechała pewnie wypita i pewnie za szybko - ale nikogo nie chciała skrzywdzić , jechali razem i nikogo pewnie nie zmuszała zeby jechał z nią . To tragedia dla wszystkich , dla Niej też - choć dla tych którzy stracili tam bliskich , tragedia jest nieporównywalnie większa - i dlatego Oni tylko mają prawo oceniać - a nie Ty - kimkolwiek jesteś .
Dodano: 17.12.2015 22:11    Przez: ~Kaczmar
powinno byc 12 lat za jedna osobe razy 5 zabitych BABY nawet chleja i jezdza
Dodano: 15.12.2015 14:14    Przez: ~kk
5osob zginelo,kierowca pod wplywem % i ile?12lat?!No smiech na sali w bialy dzien!
Dodano: 15.12.2015 14:15    Przez: ~Czytelnik
żyć z takim piętnem...osoby, które wsiadają jako pasażerowie i wiedzą że osoba kierująca piła , są odpowiedzialni za poniesienie konsekwencji A osoba, która pije i prowadzi , powinna być surowo ukarana Dziewczyna przekreśliła swoje życie ..Chciało się baletów, siano w głowie to się ma..