Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18773) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Tragiczny wypadek w Brdowie. Zarzut dla kierującej 20-latki

Dodano: 15.12.2015 13:22

Zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu usłyszała 20-latka, która w lipcu tego roku w Brdowie (powiat kolski) doprowadziła do wypadku.

Na miejscu zginęło pięć osób. Przypomnijmy, że w lipcu tego roku w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Brdowie, w powiecie kolskim,  zginęło pięć osób (pisaliśmy o tym w artykule "Czołowe zderzenie osobówek w Brdowie. Pięć osób nie żyje"). Samochody zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 270 około godziny drugiej w nocy. W wyniku kolizji seat dachował i zawisł na barierze energochłonnej. Kierowca fiata freemont, który podróżował w stronę Koła, 27-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego był trzeźwy. Z sześciu osób, które jechały seatem, pięć zginęło na miejscu. Cztery ofiary wypadku to mieszkańcy gminy Babiak w wieku od 17 do 23 lat. Piątą była 14-letnia mieszkanka gminy Kramsk. Zderzenie przeżyła 20-latka z tego pojazdu. W stanie ciężkim trafiła szpitala w Koninie.

Jak ustaliła prokuratura, w chwili wypadku miała około promila alkoholu we krwi. Podczas jazdy nagle zjechała na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzyła się z innym samochodem osobowym. Finał był tragiczny. Jeżeli biegli stwierdzą, że kobieta jest zdolna do udziału w czynnościach procesowych to być może na początku przyszłego roku prokuratura skieruje do sądu akt oskarżenia. Kobiecie grozi do 12 lat więzienia.

  • Tragiczny wypadek w Brodowie. Zarzut dla kierującej 20-latki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ile jeszcze lat musi minąć, ile osób musi umrzeć, ile kampanii reklamowych trzeba nakręcić, żeby dotarło do tych zakutych łbów, że po alkoholu się nie jeździ, a do samochodu z pijanym kierowcą nie wsiada.
Dodano: 15.12.2015 13:42    Przez: ~Yac
Zabiła pięć osób. Liczę na wyrok powyżej dziesięciu i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Dodano: 15.12.2015 14:11    Przez: ~912
i dobrze niech jej dosadzą jak najwięcej, może zmądrzeje
Dodano: 15.12.2015 13:49    Przez: ~red
5osob zginelo,kierowca pod wplywem % i ile?12lat?!No smiech na sali w bialy dzien!
Dodano: 15.12.2015 14:15    Przez: ~Czytelnik
powinno byc 12 lat za jedna osobe razy 5 zabitych BABY nawet chleja i jezdza
Dodano: 15.12.2015 14:14    Przez: ~kk

KOMENTARZE

Kara jej się należy. I to maksymalna.
Dodano: 16.12.2015 10:45    Przez: ~ert
Ludzie dajcie spokój ona juz ma za swoje nie zapomni tego do końca swoich dni po co do tego wracać i szukać sensacji
Dodano: 16.12.2015 11:23    Przez: ~ja
ma za swoje? a rodzicom zmarłych to potrafi śmiać się w oczy i jeździć na imprezy
Dodano: 01.01.2019 16:58    Przez: ~wszystkowiedzący
Bardzo dobrze do paki z nia ....za błędy trzeba płacić ....zero litości wysoki sadzie ...
Dodano: 16.12.2015 14:38    Przez: ~lena
12 lat ??? Za zabicie 5 osób ??? To jest sprawiedliwość????????
Dodano: 16.12.2015 16:37    Przez: ~Ania
TAK TO JEST JAKZASRANIEC WSIADA ZA KIEROWNICE
Dodano: 16.12.2015 17:18    Przez: ~HKL
Ona leżała na oddziale rehabilitacyjnym w Koninie, ma coś z głową różne dziwne rzeczy wygaduje, kare juz poniosła ale sprawiedliwości niech się stanie zadość
Dodano: 16.12.2015 17:19    Przez: ~aa
Dwa lata temu w Łodzi był podobny wypadek.Dziewczyna po odebraniu prawka pojechała na imprezę uczcić egzamin ze znajomymi.Wsiedli w piątkę do Tigry, jak wiadomo Tigra ma 4 miejsca.Zabrała 4 pasażerów, a dziewczyna siedząca z tyłu po środku nie miała się czym zapiąć.Kierująca była trzeźwa, wszyscy oprócz tej jednej dziewczyny byli w pasach.Kierująca nie ogarnęła prędkości i walnęła w krawężnik po czym dała po hamulcach...Pasażerka wyleciała 7 metrów przez przednią szybę i rozbiła głowę na ścianie budynku.Kierująca dziewczyna usłyszała zarzut i odbywa karę 12lat z możliwością warunku po 6 latach.Więc ja się k***a pytam gdzie tu sprawiedliwość ???Pijana zabija 5 osób i co też to samo ???A co by było jakby kierowała autobusem?To się kwalifikuje pod zabójstwo a nie wypadek.Wsiadasz za kółko po pijaku = jesteś potencjalnym zabójcą.
Dodano: 16.12.2015 22:21    Przez: ~Saper
Szczęście, że drugi kierowca jechał dużym samochodem i wyszedł cało.
Dodano: 16.12.2015 23:31    Przez: ~...
Dożywotnia praca w kamieniołomach na rzecz rodzin ofiar codzienne obowiązkowe oglądanie zdjęć z sekcji ofiar wypadku. Spadek przyłapanych na jeździe po alko spadła by diametralnie :-)
Dodano: 17.12.2015 08:24    Przez: ~piter
racja , a na koniec jej dni wrzucić ją do kotła ze smołom
Dodano: 01.01.2019 17:00    Przez: ~wszystkowiedzący
czternastolatka o 2 w nocy wracala z zabawy? Widze jacy rodzice.. patola!
Dodano: 17.12.2015 09:34    Przez: ~Arab
Były wakacje. Ty w wakacje pewnie rwiesz wiśnie a Twoją jedyną rozrywką jest kilka odpustów w okresie wakacji.Po drugie 14-latka była z Kramska, była na wakacjach u Tej która kierowała. Trudno jest pilnować rodzicom, dziecka które jest 40km od domu. Jak nie wiesz pajacu o co chodzi to się raczej nie wypowiadaj.
Dodano: 17.12.2015 09:55    Przez: ~Spejson
3 z 4
<<1234>>