Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020, imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17083) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 17oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)5 września odbędzie się gala MMA Brave Combat Fede ... (0)

Ryszard Bartosik otworzył w Turku swoje biuro poselskie

Dodano: 4.01.2016 20:55
Źródło: LM.pl

W atmosferze noworocznych życzeń, postanowień i podziękowań poseł Ryszard Bartosik otworzył w Turku swoje biuro.

- Musiały zdarzyć się rzeczy piękne dla Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi tu o wybory prezydenckie i parlamentarne. Na początku 2016 roku jest tak, jak to sobie zaplanowaliśmy:  – mówił poseł Bartosik witając licznych gości. Wspólnie z Ryszardem Bartosikiem świętowali nie tylko parlamentarzyści tacy jak Margareta Budner, Witold Czarnecki, Zbigniew Dolata czy Leszek Galemba, ale też samorządowcy z powiatu tureckiego, przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń i związków zawodowych działających w regionie oraz sympatycy Prawa i Sprawiedliwości.  To właśnie do nich trafiły słowa podziękowania. – Nisko się kłaniam kolegom i koleżankom, którzy przez wiele lat pracowali na rzecz Turku i naszej organizacji. Dziękuję także wyborcom.  Podziękowania złożono także na ręce tych, którzy wspierali Ryszarda Bartosika podczas kampanii wyborczej. Listy gratulacyjne otrzymali: Witold Czarnecki, Zbigniew Dolata, Michał Kocik oraz Michał Jarek. Mówi się, że za sukcesem mężczyzny stoi kobieta. Dlatego też poseł Ryszard Bartosik wręczył bukiet róż swojej żonie.

W radosnej atmosferze nie udało się uciec od trudnego tematu dla całego regionu – zmierzchu przemysłu paliwowo-energetycznego w powiecie tureckim. Wobec nieuniknionego zamknięcia elektrowni Adamów i końca wydobycia w turkowskiej kopalni Ryszard Bartosik zapowiedział, że on i jego koledzy z sejmowej ławy będą pracować nad stworzeniem dużego projektu dla obszaru wschodniej wielkopolski, który zapewni całemu regionowi stabilny rozwój. 

  • Ryszard Bartosik otworzył w Turku swoje biuro poselskie
  • Ryszard Bartosik otworzył w Turku swoje biuro poselskie
  • Ryszard Bartosik otworzył w Turku swoje biuro poselskie
  • Ryszard Bartosik otworzył w Turku swoje biuro poselskie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek,   Ryszard Bartosik,   biuro poselskie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ten ksiądz za nasze święci! PIS dorzucił im do funduszu kościelnego.
Dodano: 05.01.2016 00:17    Przez: ~Gość
Przecież pis i ksiundz to tą sama banda. Ksiundz pokropil żeby źle duchy wypędzić, ot takie średniowieczne czary-mary.
Dodano: 05.01.2016 08:35    Przez: ~Leon
Po to te biura pytam??? ludziom dajcie te pomieszczenia ma normalne MIESZKANIA a nie warcholstwu mówimy NIE! Zesiuk i Bartosik niech sobie w domu otwierają stać ich a maja nie lada piętrówki. Hańba Burmistrzu i Starosto Wstydźcie się. My prości ludzie mamy więcej oleju w głowach niż Wy razem do kupy wzięci.
Dodano: 05.01.2016 09:33    Przez: ~Jano
Panie Pośle! Kto Wam robił te beznadziejne zdjęcia? Ktoś Was celowo ośmiesza.
Dodano: 05.01.2016 14:15    Przez: ~Wasz sympatyk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.